sözlükteki hataları bildirme başlığıdır. tasarımsal hataları ekran görüntüsü, kullanılan tema adı; teknik hataları işletim sistemi, tarayıcı sürümü vb gibi detaylı bilgilerle süslerseniz sorunun çözülmesi daha kolay olabilir. sözlüğe ek olarak istenen özellikleri de yazabilirsiniz. lag ile ilgili tanım yazılmaması rica olunur.

lag var

 1. 813
  41 karakterli entryler sadece 1 harfini değiştirebilecek şekilde editlenemiyor.
 2. 812
  Mobilden girince başlık Önerdeki başlıklar aktif değil. Başlık açmak için kullanılamıyor.

  Mobilden girince üst sağdaki sayfa değiştirme yerleri çalışmıyor. İlla sayfanın aşağısındaki butonları kullanmak gerekiyor.
 3. 811
  mesaj geliyor ama bildirim gelmiyor. nedeni nedir acaba?
  • Merhaba ben ayk

   Toplu mesajdan mesaj gelmiştir :)
 4. 810
  Pika pika sesi geldi, mesaj yok. Hacım siz hayırdır?
  • Merhaba ben ayk

   Toplu mesajdan mesaj gelmiştir :)
  • Merhaba ben Yaprak

   Toplu mesajda yokum
 5. 809
  Yazara göre ukde arama seçeneği gelmeli sözlüğe. Hemen.
 6. 808
  şu site içinde link açılma hadisesi yüzünden linklerden elimi ayağımı çektim tövbe ettim tıklamamaya. mobilde daha büyük sorun teşkil ediyor, masaüstünde de yine kapanmıyor açılan video linki. admin oraya çarpı neyin bir şey koy kardeşm açılan şeyler kapanmıyor. az önce antalyada denize cıblak giren nüdist dede linkine tıkladım, tam sayfa açıldı mobilde, anamıza babamıza rezil olduk dedenin dal t*şşak görüntüsü yüzünden. en son telefoncu dükkanı olan komşumuza götürdüm "ekranda kalan şu cıblak hacı amcayı sil buradan gözünü seveyim" diye. kardeşm onu büyük siteler yapıyor zaten siz niye özeniyorsunuz kaç kişilik trafik var zaten bu sitede, biz zaten bu sitenin köpeğiyiz link başka sayfada açılsa da döner geliriz... nedir kardeşm bu amerika sevdası. onlarda gördüğün her şeyi siteye eklemek arzusu falan. admin bak seni avrasyacılığa davet ediyorum böyle olmaz gardaşm.
 7. 807
  sol lobdaki herhangi bir başlığa tıklayınca sol lob direk yok oluyor.
 8. 806
  Mobilde,

  Bazı linklerin çıkarttığı pop-up'lar (benim durumum için twitter) kapanmıyor. Geri tuşuna her bastığımda arka plandaki sayfa adım adım geçmişe gidiyor ama pop-up kapanmıyor.
 9. 805
  Rastgele butonuyla ilgili bir değişim mi oldu bilmiyorum ama olmadıysa eğer, saçma bir şekilde belirli bir harf üzerinden başlık sunuyor. C harfiyle ilgili tüm başlık önerilerini görmek istemiyorum kardeşim... ortaya karışık ver.
  Kasti yapıldıysa da eski haline dönsün lütfen çünkü bu benim en sevdiğim butondur...
 10. 804
  yetkili abilere sesleniyorum, lütfen rastgele butonunu kontrol ediniz.
 11. 803
  yukarıdaki ara bul ile yazar aratılıp sol frame'e getirilen girdiler okunamıyor. entry bulunamadı hatası veriyor. yalnız yazarın profiline girip bakıldığında girdinin orada olduğu görülüyor.

  www.exkutupsozluk.com/...
 12. 802
  Daha eski tarihli aynı girdi daha aşağıda.

  (bkz: The martian)

  hizliresim.com/...
 13. 801
  Bir başlığa tıkladığımızda o başlığın ilk başta tüm girileri görünmüyor ya; önceki giriler daha önceki günlerde girildiği için. Alttaki "tümünü gör" botuna basınca açılıyordu. Hah işte o "tümünü gör" butonu çalışmıyor efendimis.
 14. 800
  mobilde girdi girme sürecinde;
  girdiyi yazıp en son gönderme butonuna basacak olduğumda, tekrar girdi kutucuğuna tıklanıyor ve imleç çıkıyor. yani gönder butonuna basmak için biraz uğraşıyorum nedense. telefonumdan mı kaynaklı yoksa yazılım hatası mı bilemedim. ilginize...
  • yorum yazma sürecinde de aynı sıkıntıyı yaşıyorum bazen. fakat bu bahsettiğim iki sıkıntı ara sıra oluyor, her zaman değil. eklemiş olayım. Mesela şu an yaşıyorum...
 15. 799
  Tam olarak hata sayılır mı bilmiyorum ama rastgele butonunda alfabetik olarak hep aynı liste çıkıyor.
  • Merhaba ben ayk

   Geçen gün yaptığımız toplantıda firne tarafından gündeme getirilmiş bir husus. Albino cassius'tan rivayet edilir ki "şüphesiz ki biz o sıralamayı ukdeler nedeniyle bilerek ve isteyerek yaptık yoksa sözlük kasiyordu" allah ondan razı olsun.

   Sonuç olarak sözlüğün kasmamasi adına sadece ukdeler kısmından açılmış başlıklarla alakali böyle bir durum mevcuttur tekrar rastgele denirse diğer başlıklar gelecektir. Dikkatiniz için teşekkür eder keyifli sözlükler dileriz sevgili jey mi lan acaba
  • zamanında ukdebaz adıyla sözlüğe 250bin+ ukdeyi alfabetik olarak eklemiştik. şu an ise rastgele bir nokta seçilip ondan sonra 30 başlık getiriliyor. ukdebazın ukdeleri zamanla dolduğu için rastgele butonunun seçtiği başlıklar ukdebazın başlıklarının olduğu bir noktayı seçerse alfabetik getirmiş gibi gözüküyor. ama rastgele getiriyor yani sıkıntı yok.
 16. 798
  Mağaralar basık. İlk önce onları düzeltin.
  • Ney? :S
 17. 797
  Lag var .İteme artı basamıyorum. İtem patladı daha demin. Oysa o kadar stone basmıştım. Lucky dressimi de giydim. Bir +7 olmadı gitti...
 18. 796
  Sol frameden bir başlık seçip içine girdik. Okuduktan sonra geri tuşuna bastığımızda tekrar sol frame açılmıyor. Bir önceki sayfa neyse ona geçiyor. Keşke geriye bastığımızda frameye dönebilsek.
 19. 795
  Aslında lag değil ama bir istek.

  Keşke sözlüğü ilk açtığımızda karşımıza gelen beğenilen giri sayısı 1 olmasa. Daha fazla beğenilen giri alt alta sıralansa. Daha güzel olmaz mı?
 20. 794
  sadece bende mi bilmiyorum ama profil fotoğrafı değişmiyor.
 21. 793
  neden aynı yazara 5ten fazla eksi veremiyoruz? ayrıca ılık oyu eksi niyetine kullanıyordum ben.

  başka bir platformdan radyo yayını burada paylaşmak neden yasak? kullananlar chat özelliği olduğu için kullanıyor zaten. o özellik getirilemez miydi?

  hareketliliğin artması için 3 ay yazmayanın ceza alması oldukça saçma. bu şekilde olursa yazılan o 1 girdi bile isteksiz olur.

  son olarak mobilde profil müziği, ses, vs.çalışmıyor. ayrıca bir başlıkta bir yazarın girdilerini arattığımızda bulunamadı hatası veriyor.
  • Merhaba ben ayk

   Öncelikle duyuruyu yarım da olsa okuduğunuz için teşekkür ederim sevgili Maxi reloaded.

   3 olan eksi sayısı 5'e çıkarıldı denmiş yani sizin isteğinizle bir artış söz konusu fazlası durumunda seri eksi şikayetleri başlıyor ve bu da yazarların sozluk hevesini kaçırıyor. 8 yıllık tecrübe ile sabit.

   Radyo yayını paylaşmak yasak değil. Sözlük radyo yayıncısı bir yazarımız yayında iken başlığını sol tarafa getirmeyegimiz yazılmış duyuruda umarım fark anlaşılıyordur.

   Hareketlilik artsın diye 3 ayda 1 girdi bırakılması gibi bir durum yok sözlüğün hesaplarının değerli olması için böyle bir uygulama mevcut çünkü sözlük içinde görülenler dışarıda gorulenlerle bir değil bunu bilerek yaptık eğer buradan okunması isteniyorsa en azından sizlere ufak da olsa bir destek vermesini istiyoruz.

   Profil duyuruda da denildiği gibi komple değişecek bu da mutlaka gözden gecirelecektir. Yazar arama kısmındaki bug ise yarın kontrol edilecektir. Teşekkürler keyifli sözlükler :)
  • misal x kişi y kişiyi engellediğinde ona oy veremesin. bence oldukça iyi olur.

   iki kişi aynı anda yayın açabilir ve paylaşabilir bence. sebepleri belliyse sözlük bu istekleri karşılamak için uğraşmalıdır. yoksa sandalye kapmacaya döner iş.
  • Sevgili Maxi

   Biz niyetten bir şüphe duymuyoruz sadece bizim önceliğimiz burada yayın yapanları desteklemek. Hayır orayı bırakın burada illa yayın demiyoruz sadece bizim sözlüğümüzse bizim sözlüğümüzün radyocu ise öncelik onun. Bu bir öncelik işlevi. İsteyen istediği yerden yapar ama biz denetleyemeyecegiz yerleri resmi bir kanal gibi kabul edemeyiz. Bir gün biri radyodan biri sizlere küfür ederse yayını kapatamadigimizda sizin sozlugunuzde oluyor dese ne diyeceğiz? Bu sartlarda olabilecek en iyi yayın şekli bu ancak o da alışkanlıkları farklı olanları kesmez anlıyoruz..

   Engel olayı ile ilgili de değişiklikler olacak o biraz daha uzun vadeli diye yazmadım ama önerilere alacağız şüpheniz olmasın.
 22. 792
  bakınız ve gizli bakınız verirken ufak bi açılır pencere çıkıyo "bunu mu demek istedin? abi bu di mi ? abi eminsin di mi ??" diye ısrarla bana yardımcı olmaya çalışıyo.

  gitmediği gibi benim yazı alanımı da kapatıyo.
  "he amk he bunu diyom" diye öneriye tıkladığım zamanda da yazdığım her şeyi siliyo ve ctrl+z ile geri de getiremiyorum sildiği şeyi.

  (bkz: devlet buna bi şey yapsın)
  • Bugün duyuruda bu sorun çözüldü dediler ama :)
  • well...
   not exactly...
  • Pc mi telefon mu
  • pc
 23. 791
  allah aşkına spoiler butonunu kullanırken klavyeden yukarı-aşağı tuşlarına bastığımızda yazdığımız şeyler silinmesin. üst satıra çıkmak için yukarı tuşuna basıyorum, hooop yazdığım şeyler siliniyor, spoiler butonu bozuluyor. buna bi çözüm lütfen...
 24. 790
  lag var..

  düş peşinde düş peşime 'den gelen yaklaşık 70 bildirim var bildirim kutumda.. sanıyorum bildirim sistemiyle ilgili bir sıkıntı oldu..
  • Korkma. Sözlük yerli yerinde.
  • peki ya tüm o bildirimler, favlar, artılar.. tüm bunlar ne demek oluyor?? vivense'den koltuk takımı bakmaya başlayayım mı??
  • Ölçülerini gönder. Damatlık için lâzım.
  • o.0
  • google'da anahtar kelimeleri yazınca çıkıyor..

   kıvanç + vücut + ölçüler
 25. 789
  daha önce de belirtmiştim ancak hatırlatmak istiyorum.

  mozilla'da sol frame'de mouse'un tekerleği işlemiyor. en yukarı veya en aşağı gönderiyor, aradaki başlıklar kaçıyor. mozilla gibi harikulade tarayıcı kullanıcılarının böyle dışlanmaması için sorunun giderilmesini arz ederim.