beyaz tenli siyah saçlı renkli gözlü 1.78 boyundaki kız

 1. 14
  başarılı bir karışımdır. lakin minyon sevdiğimden ilgimi çekmez...
 2. 15
  sadece tenimizin bir olduğu kızdır... allah ne varsa ona vermiş bana koyvermiştir...
 3. 16
  geride kalan kızlara küfür gibidir. ama olsundu iç güzelliğimiz vardı bizim de
 4. 17
  tanıma ek olarak tc kimlik numarası da verilmeli böylece arayan arkadaşlar rahatça ulaşabilir.
 5. 18
  2 santimle lise 3'de edindiğim yavukluyu kaçıran kızdır.
  evet kız 180'di. evet bende 180'dim. ama bu kız dik yürüyordu ben kambur yürüyordum. bir de ağırbaşlıydı "oşkem dik yörüü" demedi hiç, "dik yürüsene ne sümsük gibi eğilerek yürüyorsun" derdi. kışın bot giyer 185 olurdu, ben bot giymez yine 180 olurdum. koluma girmiş bu melek yavrusuyla bahçelerde turlarken çok yüz gördüm "kıza bak çocuğa bak hayatın amınakoyayım" diyen. sonra taşındı bunlar, 197 sevgili yapmış kendine. bizim rehberlikçiyle kıyaslamıştım adam tam 2 metreydi. omzuna bile gelemiyordum 180 halimle. bu elemanın yanına gitsem götümü öğütüp eti burçak yapar üstüne yer lan bu götümü diye düşünüp unuttum avradı. hukuk kazanmış şimdilerde, o boy o pos o endamla katil aklamaya çalışacak. savcı olsa bari şekli olur.
 6. 19
  okuyunca güzel gelen kız. ama görmeden bilemeyiz.

  yani şunu demek istiyorum sarışın mavi gözlü uzun boylu zayıf bir kız da okuyunca kafada efsane bir görüntü oluşturuyor ama bence hepimiz görmüşüzdür bu normlarda çirkin bir kız. aynı zamanda ortalama bir boya sahip kahverengi gözlü beyaz tenli güzel bir kız da. önemli olan organların birbiriyle uyumu.
  hatta sanırım denenmişti bi ara dijital ortamda en güzel burun, en güzel göz, en güzel ağız, saç vs kombinasyonuyla oluşturulan görüntüyü ve ortaya hiç de estetik bi şey çıkmamıştı.

  her neyse eyyorlamam bu kadar.
 7. 20
  1,65 olsaydı iyidi ama 1,78... gerçi onunda bacak boyu uzun olur.!? (bacak önemli bacak çok önemli) kızdır ulan neticede yeter ki insan olsun.
 8. 21
  boy sebebiyle ben değilimdir. topukluyla da 178 olamam, zira boyum 155. kader...(u: :()
 9. 22
  topuklu ayakkabı giydiğinde yakınımda olmasın. :(
 10. 23
  güzel kızdır.
  bunun kahve rengi gözlüsü yakın arkadaşım var. kızla ne zaman dışarı çıksak rahat yürüyemiyoruz çünkü kız allahın ispatı gibi geziniyor etrafta. renkli gözlüsünün de allah yardımcısı olsun valla.
 11. 24
  Acilen avni babanın yerine gelsin çok yalnızım amk 1.76 da olur.
 12. 25
  Tanrının özenerek yarattığı bir varlıktır, ben öyle değilim mesela. :9
 13. 26
  Selam, evlenelim mi?

  Edit: göz renkli olmasa da olur.
tümünü gör