kayıt

how i met your mother

 1. 2
  diziyi çekici kılan en güzel unsur her bölümün yirmi dakika olmasıdır.adeta bir bölüm çerez niyetine gider.diğer güzel kılan unsur ise barney karakterinin içimizi yansıtmasıdır.
 2. 3
  Sanıyorum ki sonunda tatmin olan tek izleyicisi benim.

  marshall eriksen.. Böyle 1 eş nasip olur mu be..
 3. 4
  ted in eşinin kim olduğunu bir gün öğreneceğim güdüsüyle izlemeye devam ettiğim barney stinson , marshall , lily, robin karakterleriyle güldüren eğlendiren dizi.
 4. 5
  city tv'de yayınlanan, türkçesi ananızla nasıl tanıştım olan komik dizi. ted'in çocuklarına annenizle nasıl tanıştığımı anlatıyorum demesiyle başlamıştır. 8 yıl boyunca anlatmıştır. ve hala da anlatmakta.
 5. 6
  bir sezon daha devam edip 9. sezonda veda edecek dizidir. ocak 2013'te yapılan açıklamaya göre 1 sezon için daha anlaşma imzalanmış.
 6. 7
  sanki 5-6 sezon olarak planlanmış da yoğun isterk üzerine 9 sezona uzatılmış gibi olan dizi. son 3 sezonu istemeye istemeye izledim resmen. yine de iyi dizi ama izlenir. ama friends bu diziden her türlü üstün. onu belirtmeden geçmeyeyim.

  zaten friends'e benzer bir sürü yönü var.

  friends'te chandler'in ne iş yaptığı bilinmiyordu. bunda da barney'in.(gerçi son sezonda az da olsa açıklandı)
  friends'te evlerinin hemen altında bir kafe vardı. bunlarınkinde ise bar var.
  friends'te joey sürekli karı kız peşindeydi. bunda da barney.

  daha da var aslında bu tür benzerlikler ama şimdilik aklıma bunlar geldi.

  ilk başlarda ted'i severdim barney'i sevmezdim. sonradan ted'e sinir olmaya başladım barney'i çok sevdim.
  ayrıca eşşek kadar olsalar bile çocuksu davranışlarıyla lily-marshall ikilisi de gayet güzel.

  bir ara lost'taki hurley'i görünce mutlu olmadım değil.*
 7. 8
  başlık nasıl açılmamış valla şaşırdım. yabancı dizi izlemeyi benim gibi sevenlerin mutlaka bildiği komedi dizisidir. kış günü soğuktan dışarı çıkamadığım şu günlerde, öğrencilik yıllarında olduğu gibi yabancı dizilere tekrar bakmaya karar verdim. yıllar sonra bütün bölümleri unutmuşum. baya sağlam dizi olduğunu.

  edit: benim dangalaklığım pardon. bir e fazla yazmışız.
 8. 9
  lily: ok yes it's a mistake. i know it's a mistake but there are certain things in life where you know it's a mistake but you don't really know it's a mistake, because the only way to really know it's a mistake is to make the mistake and look back and say yeap that was a mistake. so, really, the bigger mistake would be to not make the mistake because then you go to your whole life not really knowing something is a mistake or not, and damn it i've made no mistakes! i've done all of this my life, my relationship, my career mistakefree.. does any of this make sense to you?

  ted: i don't know, you said mistake a lot!
 9. 10
  solda görünce ted yine hayatının aşkını buldu sandım.