tv

takemeunder

2. nesil yazar (16/08/2014)
muhteşem sol ayağımlan yapıştırdım (40521)
Yemin ediyorum disipline girmiş bir kadın olarak.
7 son 24 saat
94 son 1 hafta
343 son 1 ay
 1. t: eski bir yazar.

  normalde bu olay hakkında hiçbir yorum yapmamaya karar vermiştim. zira bilmesi gerekenler neyin ne olduğunu biliyordu.
  ama kendi kafasından bir şeyler uydurup buna inanmayı tercih eden yazarlarımız olayı bambaşka yerlere çekti.
  velhasıl, benim putuk ile flörtleştiğimi, cilveleştiğimi iddia eden, olayı kafasına göre bir yerlere çeken yazarlarımız için ilk ve son kez bu olay hakkında yazıyorum.

  benim putuk'la flörtleşme gibi bir durumum olmadı. kendisiyle olayın öncesinde -yorumlar hariç- hiçbir muhabbetim olmadı, hiç mesajdan konuşmadık. olayın olduğu gün özel mesaj atıp oyundaki kullanıcı adımı sordu. daha sonra oyundan da kendisi yazdı. aramızda geçen konuşma da sizin gördüğünüz kısımdan oluşuyor zaten. ''sen burada adın x ama sözlüğe y diye kaydolmuşsun'' diye başladı.
  ben nereden bildiğini sorduğumda ise, yine sizin de ss'lerde gördüğünüz üzere yanıtsız kaldım. sonrasında üstelememe sebebim, benim kaçırdığım dönemlerde modluk yapmış olabileceğini ya da moderasyondan bir tanıdığından bilgi almış olabileceğini düşünmemden ötürüydü. aynı zamanda sözlüğe kendi bilgilerimle kaydolmamış olmanın rahatlığından ötürü başta bu durumu pek de umursamadım.

  sonra bu olayı düşündüğümde, ''ya kendi bilgilerimle kaydolmuş olsaydım'', ''ya ben hariç başkalarının bilgilerini de görüyorsa'', ''ya moderasyon bilgileri yazarlara veriyorsa'' gibi soru işaretleri oluştu kafamda. rahatsızlık hissettim. çünkü buraya kendi bilgileriyle kayıt olmuş insanlar da olabilirdi. ki mutlaka vardır.
  bu yüzden modlardan birine yazdım. sonra ayk ile görüştük ve olayın aslı ortaya çıkmış oldu. yani 2016 yılında yaşanan hack olayının bilgileri o zamandan beri kendisi tarafından evet tarafından saklanıyormuş. kısacası sözlüğe 11 haziran 2016 tarihinden önce kaydolan herkesin bilgileri var kendisinde. ya da vardı. sonuç olarak bu sadece benim mevzum değildi. ben doğru olana vesile olduğumun zaten farkındayım. bu konuyla ilgili bir sıkıntım yok.

  asıl sorun, olmayan bi şeyi olmuş gibi lanse edip benim putuk ile flörtleştiğimin, ona yanaştığımın iddia edilmesidir. ben kendisiyle flörtleşmiş de olabilirdim. böyle bir durum olsa zaten söyleyeceğim tek şey ''evet, size ne'' olurdu. çünkü flörtleşmek, iki karşı cinsin konuşması gayet olağan ve normal bir durum. bunu absürt bir durum olarak karşılayanlar ''ehe güldü, kesin verecek'' tayfasından başkası da olamaz zaten.
  velhasıl, kendisiyle aramda öyle bir şey geçmedi. flörtleştiğim adamı neden şikayet edeyim ki? neden zor duruma düşmesine sebep olayım?
  ss'leri görüp de samimi konuştuğumu düşünen arkadaşlar olmuş olabilir. bu da kendisinin burada konuşup şakalaştığımız diğer yazarlar gibi olduğunu düşünmemden mütevellittir. yıllardır kayıt bilgilerini saklayacak kadar burayı ciddiye aldığını düşünmem için gökten vahiy inmesi gerekirdi zira. bu kadar.
 2. görsel
  takemeunder
  #1390895 | 26/03/2018 20:55
takipçi
40
başlık
333
karlı oy
6040
favori
3958
bsg*
570
aktivite
çevrimiçi
girdi
2930
ateşli oy
1070
ılık oy
389
sbg*
1131