sunshine

2. nesil yazar (27/08/2014)
lezzetli çipetpet (7383)
0 son 24 saat
0 son 1 hafta
0 son 1 ay
  1. toplum vicdanını ortaya koyan videolardan birine imza atmış travesti. sesine, hesaplamadaki yanlışlarına, annesinden isteklerine, dekoltesine, tarzına, kadınsılığına, çekiciliğine, iticiliğine, "boğaz'da son kez vuruşması"na kadar her şey laf eder o toplum vicdanı da diyemez ki "mehtap zengin'in katili benim!". niye? muhtemelen yaptığı iş hepimizce tahmin edilmekte, zaten ülkede travesti olunca başka şansın kalmıyor gibi. açık açık başka bir çare bırakılmadığını, yargılandığını, ötelendiğini, ötekileştirildiğini söylüyor. ve söyleyemediği onca şey var ama ne mutlu ki annesinin onun arkasından isteğini yapacağından emin.

    belli ki hayatta bir yerlere gelmek istemiş gelememiş. toplum onun önüne engeller koymuş. din allah ile kendisi arasında iken bir sürü eleştiren olmuş ama o gene de tüm içtenliği ile allah'a havale ediyor. keşke direnebilseydi. keşke toplum onu ezemeseydi. keşke bugün burada aptal heriflerin beyinsizce olan homofobik ve özgüvenden bihaber yorumlarına maruz kalmasaydı. hayatta en dik duruşu "abi hocaya söyleyelim sınavı ertelesin." olanlar yüzünden canından olmasaydı, yıllardır toplumda ister homofobik isterse de onu yeterince korumayan diğer bireylere dik duruş ne demek gösterseydi, keşke şimdi "dik durmak" denilince "ooo o fena dik dururdu eheheehehe." diye konuşan sike sürülmeyecek akıllara yem olmasaydı.

    kimseyi yargılamak, değerlendirmek ne haddimiz ne görevimiz. ölümünden hepimiz sorumluyuz. allah hem onun hem de bizim günahlarımızı affetsin. mekanı cennet olsun.
  2. görsel
    sunshine
    #360352 | 05/01/2015 01:00
takipçi
15
başlık
106
karlı oy
1119
favori
527
bsg*
101
aktivite
çevrimdışı
girdi
1115
ateşli oy
104
ılık oy
41
sbg*
14