primo victoria

4. nesil yazar (07/03/2016)
böyle ağlamış gibi yap ühü ühü (53229)
"incompetence has never been so mundane."
mavi kurdelakutup sözlük 2017 ödülleri yılın bilgi yazarı
0 son 24 saat
4 son 1 hafta
48 son 1 ay
 1. kendisi az önce bana ve hayır diyenlere terörist damgasını vurmuş ayarsız bir cahilin tekidir...

  kendisine 15 cm çapında gerçekleri adım adım gösterelim madem öyle:

  1) primo victoria kimdir:

  primo victoria, 2009 senesinde her sınavını geçerek hak ettiği halde polis akademisi'ne sırf fetöcü olmadığı için alınmamış, böylelikle hakkı yenmiş bir yazardır.

  primo victoria, bi polis özel harekat polisinin oğludur. şark görevinde babasının yanında diyarbakırda bulunmuştur. yani senin a haber 'den öğrendiğin pkk terörünü ve travmalarını daha çocuk yaşta yaşamış bir yazardır.

  primo victoria, siz 2010'da fethullah gülen hocaefendinizin "gerekirse mezardan kaldırıp oy kullandırın" diye cansiperane savunduğu referandumda "eveeettt hueeeeeeee" diye inlerken "yapmasınlar, etmesinler, fetö sakattır, yargıya girerlerse bu ülkenin anasını bellerler" diyerek karşı duruş dergileyen bir türk gencidir .

  primo victoria'nın babası, 90lı yılların başında polis özel harekatta eğitmenlik yaparken, -anlatılanlara göre- 8 adet fetöcü'yü açığa çıkarmış ve bu sayede daha kurs aşamasında sızmaları engellemiştir. yani kandırılmamıştır.

  yine primo victoria'nın babası, vücudunda 2 kurşunla yaşamaya devam etmiş, çok sonraları başka bir sebepten vefat etmiştir. yine bana anlatılanlara göre, eğer yaşasaydı, muhtemelen fetö'nün iftiralarına maruz kalacaktı ve hapis dava uğraşacaktı.

  nihayetinde, primo victoria'ya o zaman da terörist dediler, bugün de diyorlar...

  2) gelelim bugün'ün evetçilerine:

  2010'da da, 2017'de de aynı laf: "bağımsız ve tarafsız yargı". siz de bunu gup diye yiyorsunuz, ve yemeye de devam edeckesiniz. çünkü bekçi köpekleri sorgulamaz, sadece itaat eder.

  gelelim desteklediklerinize:

  habur rezaleti vardı hatırlar mısın ? pkkcıları davul zurnalarla karşılayıp, ayaklarına mahkeme gönderip "pişman değilim" diyen terörist'leri serbest bıraktırdınız. babamın yediği kurşunlara hakaret ettiniz. insanların travmalarıyla alay ettiniz.

  2010'da fetö ile işbirliği yaparak bir anayasa geçirttiniz. daha 5 sene geçmedi üzerinden, o "sıçma" dese sıçmayacağınız kişi, türk silahlı kuvvetleri'ni kafesleyen zekeriya öz denen puşta zırhlı makam araçları tahsis ederdi. yine aynı muktedir, "ben bu davanın savcısıyım" ve hocaefendinize "bitsin bu sıla hasreti" gibi ölümüne destek lafları etti. (itiraz etme sırf senin için arşivimi patlatıp hepsini senin nickin ile paylaşırım.)

  gelelim "kandırıldık ühühühühü" konusunda:

  hayır efendim kandırılmadınız.
  (bkz: 2004 mgk kararları) (bu başlığı doldurucam şimdi)

  yine büyük ortadoğu projesi'Nin eşbaşkanı, bugün körün pipisini bellediği ve durup durup ellediği gibi peşinden gittiğiniz zattır. kendi ağzıyla itiraf etmiştir.

  2) gelelim devlet geleneği'ne...

  eğer, tek başına iktidardaysan, o kadar uyarıya ramen, o kadar huzursuzluğa ramen, o kadar tantanaya ramen kandırılabiliyorsa, hiç kusura bakma sen o makamı hak edecek çapta birisi değilsindir.
  devlet kandırılmaz, devlet hiçbir vatandaşının hakkını yemez ve yedirtmez.

  devlet, gerçekten hata yapıp terörizm safına aktılmış vatandaşlarını dahi rehabilite ederek topluma kazandırması gereken bir mekanizmadır.

  o yüzden, bugün karşıma geçip "hayır diyosun demek ki teröristsin" diyen kafasızlık , bir devlet refleksi ya da söylemi değildir. bunu diyen devlet olamaz. başka bişeydir o..

  şimdi, o kadar da sayın olmayan the best of kezban hazretleri, eğer bir kere daha kezbanca tavırlarla karşıma geçip "sen teröristle aynı saftasın ve teröristsin" dersen, bu sefer ciddi ciddi mahkemede hesaplaşırız...

  öyle kolay değil kafana eseni hain ya da terörist ilan etmek.

  üzüm kadar aklınla şarap kadar yaşanmışlıklara hakaret edecek ne çaptasın, ne de kalibredesin...

  sınırını bil.

  edit:
  beni balistiğe bağlayan olaylar şurda başladı:

  www.exkutupsozluk.com/...
 2. görsel
  primo victoria
  #1116191 | 11/04/2017 22:39
takipçi
71
başlık
904
karlı oy
7486
favori
4684
bsg*
931
aktivite
çevrimdışı
girdi
5162
ateşli oy
435
ılık oy
807
sbg*
602