martin eden

4. nesil yazar (08/03/2016)
yalçın ne maç oluyor be (2378)
0 son 24 saat
0 son 1 hafta
0 son 1 ay
 1. ilkokula başladım yanıma bir kız oturdu çok güzel bir kızdı çocuk aklımla aşık oldum ona. bir gün 6. sınıfa giderken ona açılmak istedim açıldım teneffüste diğer teneffüs geldi yanıma şaka mı diye sordu evet dedim aslında biliyordum o da beni seviyordu ama cesaret edip hayır şaka değil diyemedim
  bir yıl geçti üzerinden babamın durumu kötüleşti haftada 3 gün olan diyaliz 5 güne çıkmıştı okulun bahar yılına girmiştik okula gitmemeye başladım sürekli babamla diyaliz merkezine gidiyordum. bir ara okula 3 hafta gidememiştim. köy yerinde olduğumuz için hocalar idare ediyordu köyde babamın durumunu bilmeyen yoktu.
  4. hafta okula git dedi babam sevinçten deliye döndüm babamın yeni aldığı halı saha kramponlarını ayağıma geçirdim önlüğümü giydim koşa koşa okula gittim. okula girdiğim andan itibaren sürekli gülüyordum kız geldi yanıma oturdu o da özlemişti beni mutlu oldu o da tabi ben de mutlu oldum yan yana yürürken elimi eline çarpıyorum salak salak gülüyoruz falan. neyse ders başladı 1 ders 2 der derken öğle arasından önceki derse girdik.
  dersin bitmesine yarım saat var sınıfın kapısı çalındı nöbetçi öğrenci girdi içeri hocam ceklondonu bir kız çağırıyor nöbetçiden izni var dedi. sevdiğim kızın da benim de yüzü düştü. türkçe hocamız çık cek dedi. gelen halamın kızıydı yanında da 3 yaşında kızı. baban rahatsızlandı cek acil diyalize gitmek gerek annenin ayağında sancı varmış senin gelmen gerek dedi. korktum heyecanlandım hızlı hızlı eve doğru yürüdüm. bir dakika sonra orospu kuzen cek sana bir şey söyleyecem ama üzülme dedi öldü mü dedim ağlamaya başladı arkasından orospu çocuğu müezzin babamın selasını okumaya başlamıştı. o andan sonra hatırladığım 2 3 şey var birisi evin salonuna girdiğimde annemin oğlum baban gitti diye feryat figan ağlaması. inanmıyordum ben diyalize girenlerin koluna bir cihaz takarlar kalp attıkça o cihaz titrer direk koluna baktım her gece titreyen sikik cihaz o gece titremiyordu, yine de inanmadım babamın üstüne bir çarşaf bir de bıçak koymuşlardı çarşafı çektim mosmor bir surat köpükler içinde bir dudak buldum öptüm onu.
  sonra abim geldi 23 yıllık hayatımda abimi sadece orada gördüm ağlarken.
  yıkadılar babamı cenaze aracına koyacaklarken deli raporu olan halam atladı bırakın son bir kez öpeyim diye. orospu çocuğu cemaat izin vermedi abdesti bozulur diye halam o günden sonra iflah olmadı.
  mezara gittik bana zorla toprak attırmak istediler atamam aq nasıl atayım canı yanar lan.

  o gün bu gündür eksiğim o gün başladı evrene dünyaya tanrıya her şeye düşmanlığım.
  aq yerinde tabutu taşımaya boyum yetmiyordu lan
 2. görsel
  martin eden
  #1166689 | 22/06/2017 05:05
takipçi
3
başlık
19
karlı oy
377
favori
205
bsg*
54
aktivite
çevrimdışı
girdi
434
ateşli oy
95
ılık oy
34
sbg*
19