bizekibendegilim

6. nesil yazar (19/08/2018)
fırtına öncesi sessizlik bu daha büyük şeyler olacak (738)
hmm peki
0 son 24 saat
0 son 1 hafta
0 son 1 ay
 1. merhaba sözlük.

  aslında bir daha gelmeyecektim sözlüklere ama kafamı dağıtmaya ihtiyacım var. kendime gelmeye ihtiyacım var. hayatımda ilk kez aşık oldum. hem de hiç olunmaması gereken bir adama. olana kadar olunmayacak bir adam olduğunu bilmiyordum çünkü öyle değildi.

  susan bir insanı sevmeyin sözlük. konuştuğu zaman ise sizi paramparça eden bir insanı da. ben sevdim, seviyorum. arkadaştık 3 yıl. son 4 ayı sevgili. hazirandan beri de berbat aramız. arkadaşlığını çok özledim. sadece gözlerimizle iletişim kurmayı çok özledim. soluğu birbirimizde almayı çok özledim. o hayatına devam edebiliyor, mutsuz ama ediyor. ben edemedim. işten çıktım, çevremi sildim, dağıttım, eve kapandım. yok olmuyor. kendime gelemiyorum. dese ki sevmiyorum seni tamam der yoluma bakarım evet çok canım acır ama derim ki sevmiyor. ikisini de demiyor.. net olamıyor. olmuyor. ucu açık konuştukca kafamda kuruyorum. işin kötüsü mü iyisi mi bilmiyorum. görmeye devam edeceğim biri..

  ben çok katı bir insandım. kimseyi hayatıma almazdım. bir cümlesine insan silerdim. dönmezdim de pişman da olmazdım. yapmam dediğim şeyleri yaptım, girmem dediğim ortamlara girdim. kendime saygımı kaybettim.

  özeti; kimseyi kendinizden çok sevmeyin. sevildiğinizden emin olmadan kimseyi hayatınızın merkezine almayın. kendinizden nefret edeceğinizi bildiğiniz şeylerden uzak durun. çevrenizde en az 2 kişi bile hata yapıyorsun diyorsa durun bi düşünün.. yapmayın.
 2. görsel
  bizekibendegilim
  #1496905 | 19/08/2018 12:21
takipçi
1
başlık
0
karlı oy
109
favori
55
bsg*
9
aktivite
çevrimdışı
girdi
99
ateşli oy
6
ılık oy
11
sbg*
29