soru cevap aparatı

 1. KBB mi plastik cerrahi mi?
  Burnumda eğrilik olduğu için burun ameliyatı olmam gerekiyor. Gittiğim doktor sadece içini düzeltebiliriz yada hem içini hem dışını düzeltebiliriz dedi. Yaptırmışken bari dışını da yaptırayım diye düşündüm. Ama KBB mi yoksa plastik cerrahi mi daha iyi bu işte bilmiyorum. Deneyimi, bilgisi veya fikri olan yazarsa sevinirim
 2.  
  görsel
  Beğdüz
  09/08/2019 16:23
  • plastik cerrahi daha estetige bakar, eger herhangi sorun varsa kbb daha mantIklI. seklini onlar da duzeltir ama bir plastik cerrah kadar hassas olmuyor. herhangi bir sorunu olmayan sadece kucultturmek isteyen bir tanIdIk plastik cerraha yaptIrdIydI yoksa kisisel bir deneyimim yok.

   sasakiakane
  • Plastik cerrahiden randevu al. Eğer nefes almaya engel bir kitle varsa burun içinde KBB bunu ameliyatla alır. Burunda kemik veya kıkırdak dokuda bir hasar vefa deformite varsa plastik cerrah ameliyatı yapar. Senin durumunda kbb'dan da alsan randevu, seni yine plastik cerrahiye yönlendirirler.

   aklım buz gibi yanına koştu
  • Burun ucunu da duzelttireceksen kesinlikle plastik cerraha gitmelisin. Kbbciler onu pek beceremiyor ki alanlari da degil zaten. iyi bir plastik cerrah zaten ameliyatlarinda kbbci birini de bulunduyor eger nefes problemi vesaire varsa hastada. Benimki oyle yapmisti mesela. Kisacasi asla ama asla bir kbbciye ameliyat olma.

   Cristiano Su