soru cevap aparatı

 1. İng altyazılı dizi
  İngilizce altyazılı bir dizi izlemeyi düşünüyorum fakat altyazıları takip etmemi zorlaştıracak hızlı diyalogların olmadığı bir dizi olsun istiyorum. Tabii konusu vs. Güzel olursa süper olur. Bu şartlara uyan dizi önerilerinize açığım.
 2.  
  anonim
  11/01/2019 16:10
  • zaten aman aman bir hız yok hiç birinde. ingilizcen iyi olduğu müddetçe hepsini götürebilirsin.
   dizi olarak da peaky blinders'ı öneririm. ya da you'yu.

   luftmensch
  • zaten izlemiş olabilirsin ama tekrar izlemeye de değer; friends.

   ingilizcem daha gerilerdeyken altyazısız bile izliyordum, anlamadığım yer de çok olmuyordu.

   colin the marines
  • endeavour.

   diyaloglar hızlı değil. dizi gayet güzel. üstelik mis gibi britanya ingilizcesi. lakin dizinin son on dakikaları anlaması çok zor oluyor olay çözüldüğü için. dedektiflik dizisi bu arada, 23 bölümü var her bölüm 1,5 saat.

   aris velouchiotis
  • diğer önerileri de izledim ama tam da game of thrones'u tarif etmişsin bence. ayrıca direkt uk ingilizcesiyle başlamanı önermem, amerikan ingilizcesi başlangıç ve orta seviye için daha kolay gelecektir.

   the sacred geometry of chance
  • animasyonlar daha faydalı bu iş için. avatar the last airbender gayet uygun. yaş aralığı daha geniş olduğu için çok komplex cümleler de yok. aynı zamanda belirli bir tema olduğu için bazı kelimeleri çok tekrar ediyorlar. onlar da güzel pekişir.

   şahsi önerim bunlara ek olarak bol bilgisayar oyunu. ama hikayesi olan oyunlar. lol oynayarak ingilizce öğrenilmez. oyun hikayesinde geçen cümleler, araç gereç isimleri hem tekrar edilir hem de oyun arayüzünde kullanıcıya gösterilir. böylece daha iyi bir öğrenme sağlanır. kesinlikle tavsiye ediyorum. bizzat denedim faydasını gördüm.

   hitlerin top sakali
  • safe dizisini öneririm

   society
  • sherlock holmes.
   o kadar yavaş, sakin, tane tane konuşuyor ki her izlediğimde ben bu dili biliyorum arkadaş hissi uyandırıyor, sonra geçiyor.

   leyleylimilimileyy