tv

soru cevap aparatı

 1. pompaya ayda kaç para harcıyorsunuz?
  biliyorsunuz geçtiğimiz günlerde yine benzinin pompa fiyatına zam geldi. bu yüzden benim hesap kitap biraz şaştı arkadaşlar. yatıma aldığım mazotun kaydını tutuyoruz zaten marinada fakat özellikle golf oynamaya giderken kullandığım bentley'im ile uzun zamandır ilgilenememiştim. bu süreçte yaşanan zamları müteakiben yeniden benzin almaya gittiğimde pompadan oluk oluk akan litre başına daha çok para ödedim ve ne yazık ki bunun kaydını eksik tutmuşum. ben de siz değerli dostlarımın zamdan sonraki tüketim miktarlarınızı yazarak yönlendirmesi neticesinde bir sonuca ulaşmayı rabbimden niyaz ederek sözlerimi sonlandırıyorum.
 2.  
  anonim
  16/01/2018 00:26
  • yedek depoyla birlikte baya buluyor inan ki. zamımıza koydular iyice, çok zorlanıyoruz.

   glen
  • 1.2k-1.4k

   neset ertas
  • BİR DEPO 200' E DOLUYOR,
   AYDA 2 DEPO ATTIRIYORUM
   400 TL.

   400 TL' YE 1500 KM FALAN GİDİYOR ARAÇ. (SPOR MODU)

   the manager of insurance institute
  • Ben fesat değilim. Ben fesat değilim.

   Darth Vader
  • ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim.

   Bahve Kardağı
  • ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim.

   PUTUK
  • ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim.ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim.

   naylon
  • prensip olarak pompaya para harcamıyorum.
   fesat değilim ben. ben fesat değilim.fesat değilim ben. ben fesat değilim.fesat değilim ben. ben fesat değilim.fesat değilim ben. ben fesat değilim.fesat değilim ben. ben fesat değilim.fesat değilim ben. ben fesat değilim.fesat değilim ben. ben fesat değilim.fesat değilim ben. ben fesat değilim.

   the wall
  • elimden geldiğince kendi imkanlarımla halletmeye çalışıyorum. ben fesatım.

   ganvogh