soru cevap aparatı

 1. pompaya ayda kaç para harcıyorsunuz?
  biliyorsunuz geçtiğimiz günlerde yine benzinin pompa fiyatına zam geldi. bu yüzden benim hesap kitap biraz şaştı arkadaşlar. yatıma aldığım mazotun kaydını tutuyoruz zaten marinada fakat özellikle golf oynamaya giderken kullandığım bentley'im ile uzun zamandır ilgilenememiştim. bu süreçte yaşanan zamları müteakiben yeniden benzin almaya gittiğimde pompadan oluk oluk akan litre başına daha çok para ödedim ve ne yazık ki bunun kaydını eksik tutmuşum. ben de siz değerli dostlarımın zamdan sonraki tüketim miktarlarınızı yazarak yönlendirmesi neticesinde bir sonuca ulaşmayı rabbimden niyaz ederek sözlerimi sonlandırıyorum.
 2.  
  anonim
  16/01/2018 00:26
  • 1.2k-1.4k

   neset ertas
  • Ben fesat değilim. Ben fesat değilim.

   Darth Vader
  • ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim.

   Bahve Kardağı
  • ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim.

   PUTUK
  • ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim.ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim. ben fesat değilim.

   naylon
  • prensip olarak pompaya para harcamıyorum.
   fesat değilim ben. ben fesat değilim.fesat değilim ben. ben fesat değilim.fesat değilim ben. ben fesat değilim.fesat değilim ben. ben fesat değilim.fesat değilim ben. ben fesat değilim.fesat değilim ben. ben fesat değilim.fesat değilim ben. ben fesat değilim.fesat değilim ben. ben fesat değilim.

   the wall
  • elimden geldiğince kendi imkanlarımla halletmeye çalışıyorum. ben fesatım.

   ganvogh