kayıt

2 mayıs 2013 benfica fenerbahçe maçı

  1. 19
    türk futbolunda uzun top devri kapanmadıkça türk takımlarını izlememe kararı verdiren maç olmuştur. fenerbahçe'nin hangi mantıkla oynadığı da anlaşılamamaktadır.

    yahu arkadaş dakika olmuş seksen, bir gol atsan finaldesin. hala savunmaya kapanıp uzun top atıyor içeriye. şansla talihle gol atabileceğini düşünüyor hangi kafaysa artık bu. hiç mi antrenman yapmadın, hiç mi pas çalışmadın anasını satayım dümdüz ileriye vuruyorsun topu. futbol oynamak istemeyen bir takımı finalde görmek kötü olurdu bence, iyi oldu böyle.

    ikinci yarı apaçık ortadaydı üçüncü gölün geleceği. hatta ben "böyle futbol oynanmaz arkadaş. şimdi gol yerlerse şanslılar son dakikalarda yerlerse toparlayamazlar maç biter" dedim, iki üç saniye sonra gol oldu. şanslıydı fenerbahçe. ama kullanmadı bunu. karşı takım bütün hırsıyla, varını yoğunu ortaya koydu. fenerliler tıpış tıpış yürüyordu sahada. şimdi kimse çıkıp "helal olsun buraya kadar geldiler" filan demesin. böyle mantık olmaz. nasıl olsa yarı finale çıktık her türlü desteklerler artık diye düşünülmez. 2-1 kaybederiz yine biz çıkarız diye düşünülmez. içeri dolduralım şansına biri vurur kaleye girer diye düşünülmez.