kutup itiraf

 1. 10892
  İnsanların nasıl olduklarıyla ilgili bilgi verilse bile her zaman kendim tanımak isterim. Çünkü her insanın herkese davranışı aynı değil ki. Neden başkasına olan davranışı ile onu değerlendireyim. Bu deneyim her zaman olumlu olmuyor hatta büyük çoğunlukla denilen gibi çıkıyorlar ama olsun. Yine de kimseyi başkasının davranışları ile bir tutamayız. Ya da tutmamalıyız bilmiyorum. Belki hata ediyorum olması gereken gerçekten çevreye kulak vermektir. Bir davranış kimliğine ya da karakterine sahip olmak ve devam ettirmek bazen çok zor oluyor. Böyle insanları olduğundan farklı olarak görmeye çalışmak, olanı inkar etmek mi acaba? Ya da enayilik mi? İnsanı çözmeye çalışmak kainatın nasıl işlediğini, ilerlediğini anlamaya çalışmak kadar zor. Herkes ayrı bir işleyiş ve ilerleyişte...

  Bence ben çok düşünüyorum...
  • Bence bir daha saat 4lere kadar uyanık kalmazsan bu kadar düşünmezsin, ben en büyük hatalarımı bu saatlerde yapıyorum mesela....tabi bu saatlerde uyanmış da olabilirsin..
  • Ben de kafamı yastığa koyar koymaz uyumak istiyorum ama mümkün olmuyor. Buraya böyle yazıyorum diye bu saatlerde kararlar almıyorum içimde kalmasın yazayım rahatlayayım istedim sadece ^^ ama yine de tavsiye için teşekkür ederim.
  • Ne demek, kafanı yastığa koyar koymaz uyuyan biri olman dileğiyle poolparty
  tümünü gör
dizi izle