karabasan

 1. 18
  bir ortamda eğer bundan bahsederseniz birisi muhakkak 'ya aslında o uyku felciymiş bla bla' diye lafa girer, girmiyorsa o kişi sizsinizdir... ne bu her şeyi bilimsel olarak açıklama isteği? sal bizi kardeşim ya..
  • batıl inançlara tahammülü olmayan insan açıklaması olabilir çünkü insanlar bayılıyor bu işleri ine cine çevirmeye. var işte bilimsel açıklaması, çocukluğundan beri bahsedilen ama asla şahit olmayacağın sözde "siyah gölge" gelip senin boynuna çökmüyo yani gecenin bi vakti.
  • bilimsel açıklamasını o an herkes biliyor olabilir ama bazen gizem ve korku hisleri daha keyif veriyordur.. tam tüyleri dikecek yer arıyorken yakıştı mı bilimi araya sokmak?
  • aslında ben,bu durumlarla psikolojisini bozacak duruma gelmiş, batıl inanç delisi insanlara karşı tahammülsüzlükten ötürü bu açıklamanın yapılması gerektiğine değinmiştim. He tüyleri dikip, korku hissetmek isteniyorsa da, daha ürpertici hikayelere yönlenilsin bence. karabasan, ne bileyim.... sanki şey gibi biraz?
  • ülkemiz bu konuda biraz geride kalmış gibi.. in cin, karabasan, mezarlıkta ağlayan kız işte. millet korkuya aç ucundan bir tüy diken buldu mu yapışıyor ensesine.
  tümünü gör
dizi izle