Onların dolarları varsa bizim de halkımız hakkımız Allah'ımız var

 1. 7
  Arkadaşlar ne desin, ekonomik kriz gelieeeh abd diretiyeeeeh mı desin daha da mı çöksün piyasalar? mecburen böyle açıklamalar yapılacak. Kimse kusura bakmasın ama yabancı devletlerin karşısında türkiye cumhuriyeti'ni temsil eden, hele hele abd'nın hedefi olmuş bir insanı yermeyi, yine başta abd olmak üzere kaos oluşmasını bekleyenlerin ekmeğine yağ çalacak şekilde açıklamalarla insanların gaza getirilmesini aklım almıyor. Kendi içimizde istediğimiz kadar tartışırız, konuşuruz, beğenmediğimiz şeyleri söyleyebiliriz ama bu durumda dışarıya karşı emelleri belli olan devletlere karşı "tek yumruk" olmak zorundayız.
 2. görsel
  makise kurisu
  #1488497 | 10/08/2018 01:40
  • tem yumruk olabilmek için öncelikle benim kendimi "dışlanmış" hissetmemem gerekiyordu.

   beni devlet adına devlet televizyonundan "terörist" ve "hain" ilan ettiği gün, ve sizin buna ses çıkarmadığınız gün "tek yumruk" olma şansımız kalmadı.

   ben önemli değilim, devlete zarar verecek değilim.

   "sizden olmayan" %50'yi buna bizzat reisiniz sürükledi.

  • Doların yükselişini sadece Amerika'yla olan krize bağlamak cahillik olur. Ülke doğru yönetilemiyor, üstüne böyle halkın manevi duygularını sömüren konuşmalar yapılıyor, ben bu adamı yererim.

  • amuduyla götürürlerken "benim yüzde elliiğğğmm!!! bunlaaaağğğrrrr!!"

   batmaya gelince "tek yumruk eheheh"

  • tek yumruk lafını tırnak işaretleri içine alman çok yerinde bir hareket olmuş. hadi şimdi sana tek yumruk olmada başarılar.

  • Ahahaha biri reisiniz demiş, diğeri küfre varan hakaretler etmiş. Doların yükselmesi ekonominin kötü yönetilmesinden tamam, yılın 364 günü bunu bağırabilirim ancak bir günü abd gelir de yaptırımlarla tehdit edip ucu Türk milletine varacak talepleriyle kaostan yararlanmak isterse, orada durup düşünürüm.
   Size ön yargılarınızla, hakaretlerinizle, "saygısızlığınızla" hayatınızda başarılar. Saygı göstermekten aciz insanların başkasından saygı beklemesi ve kendi düşüncesiyle karşısındakini yaftaladığı halde kendi yaftalanmasından yakınması hiç hoş ve tutarlı bir manzara oluşturmuyor. Neyse, daha fazla yazmaya uğraşamayacağım.

  • daha fazla yazmayacak olman yerinde bir karar olmuş.

  • tabi ki yazmaya uğraşmayacaksın.

   çünkü türk halkının nasıl/neden ve kimin sayesinde dış tehdide açık hale geldiğinin bal gibi farkındasın.

   türk milletini dış tehdide açık hale getirmek vatan hainliğidir.
   aksini iddia eden de çok net haindir.

  • abd pkk'ya altı bin ton silah verirken aranız hiç kötü değildi ama, n'oldo böyle :((((((((((((((((

  • ve canım akhi'm noktayı koyar :D :D

  tümünü gör