Anderson Talisca

 1. 57
  Kesinlikle eyşan değildir.

  Beşiktaş'ı paraya satmış bir futbolcu değildir. Beşiktaş yönetimine beni alın diye kaç kez yalvardı.

  www.google.com.tr/...

  Ancak yönetim paramız yok dedi önce, sonra ya sakatlanirsa dedi sonrasinda zaten kalmak istemiyordu dedi. Ben bunun boklama olduğunu düşünüyorum çünkü beşiktas transfer kurulu eski gücünde değil. O çetin pazarlıklar yapılmıyor dolayısıyla benfica ile pazarlığa girilemedi. Ayrıca talisca'nin 20 milyon eurosu taksitle idi yani ffpyi zorlayacak durumu yoktu.

  Adam beni alin dediğinde almazsan ustelik giderken adamı suçlarsan asıl ibneliği sen yapmış olursun. Kaldı ki adam şunu dedi ben benfica'ya dönmem. Dönmedi de... yine bir yerlere gitti. Gittiği takım wolves'in sahibinin yani İngiltere hayaline yürüyor.

  Azıcık dürüst olmak gerek. Bu adam geçen sene tek başına oynadı ligde evet tek başına 4. Yapabildi ama o olmasa o yarak gibi oyun şekli ile belki Onu bile olamayacaktik. Çünkü yan topla gol sanırım 1980lerde kaldi.
 2. görsel
  yunowimnogood
  #1442908 | 18/06/2018 02:27
  • Yıllık ya da dönemlik 3-5 milyon euro gibi bir paradan bahsediliyor. Tosic'ten aldığın para kadar. Kaldı ki Bu adamı alan takim en kötü 2 seneye aynı fiyata satar. Zarar ettirmez yani.

  tümünü gör