abdi ipekçi spor salonu

 1. 8
  dün önünden geçtim. o yarı yıkılmış halini gördüm de... samiyen yıkılırken bu kadar koymamıştı be kardeşim. o kadar güzel anılarım vardı ki.
  ilk maçım hoşlandığım hanımı görmek için gittiğim karşıyaka maçıydı. maçta kavga çıktı, salonu boşalttılar. ne hanımı görebildik ne takımı... sonraki türk telekom maçında karşılaşmıştık gerçi. :D

  fenerbahçe'yi yenerek şampiyon olduğumuz bayan basketbol final serisi... salondaki o müthiş gergin atmosfer. izlediğim en iyi maçlardandı herhalde.

  2013-2014'teki 2 fenerbahçe maçı. obra'nın teknik alıp atıldıktan sonra tribünde oluşan orgazm dalgası... ergin hocam'ın seriyi 2-1'e getirdikten sonra yumruk showuyla soyunma odasına gitmesi. o hırsla tribünde 2 blok atlamam. (hala nasıl oldu bilmiyorum)

  carlos arroyo'yla el sıkışmamız esnasında yanımızdan geçen ender'in fenerbahçe'ye sallayan tribünlere bakıp gülümsemesi...

  2 uzatmalı kızılyıldız maçı. zoran erceg'in son saniye basketine bakamamıştım bile. yanımdakinin bana sarılmasıyla havalara uçmuştum.

  geçen sezon ilk euroleague galibiyetimizi oly karşısında almamız sonucu sevinçten birbirimizi itip kakmamız...

  ve geçen sezon hocaya yapılan ayıplara karşı koyup hocaya salonun bir avuç holigana karşı sahip çıkması. sanırım en güzeli ve anlamlısı buydu.

  en güzel zamanlarımın mekanısın ipekçi.'
 2. görsel
  robin hood
  #1333324 | 27/01/2018 15:01 
  tümünü gör