elif aksu

 1. 56
  Hayatı "party hard" tadında yaşayan bir hanım. instagram uygulamasını açtığımda ilk yaptığım şey kendisinin instagram hikayelerine bakmak oluyor.

  Dün gece uyumadan önce de onlara bakıyor olmamdan dolayı olsa gerek, gece rüyamda gördüm kendisini. içeriği tam hatırlamıyorum ama birlikte birilerinden kaçıyorduk, sonra anlıyordum ki kaçanlar kendisiyle iş birliği içerisineymiş. Baa ihanet etmiş. Değişik bir rüyaydı. Önce kendisiyle el ele kaçıyor olmaktan çok mutluydum. Sonrasında çok büyük hayal kırıklığı yaşadım. Hatta ihanete uğradığımı anladığım an, bize yardım etmeye çalışan ilkokul arkadaşıma -13-14 senedir görmediğim adam bu rüyaya neden girdi bilmiyorum- yangın tüpü fırlatması oldu. Tam da kafaya attı namussuzun kızı. Çok acayip rüyaydı. Benim rüyalar hep böyle oluyor aslında. Bu yine mantıklı sayılır hatta.

  Bu arada daha önce rüyama birçok kadın girdi -bunların arasında angelina jolie falan var- ama daha önce hiçbir kadın beni bu kadar titretmedi. O kocaman gözler, müthiş bakışlar, minnak ağız ve burun... kesinlikle müthiş bir eser. Rüyamda görünce daha bir hayran kaldım.

 2. görsel
  PUTUK
  #1245422 | 19/10/2017 10:44
  tümünü gör