kayıt

kızlı erkekli denize giriyorlar

 1. 1
  bir yeni akit paçavrasının heberidir.

  CHP?li belediyeden ahlâksız kamp adı altında başlayan karalamada, 9-10 yaşındaki çocukların beraber ücretsiz yaz kampı yapmasından yakınmışlar. el insaf demekten başka birşey diyemiyorum. bir de kızları sansürlemişler. e tabi o 9-10 yaşındaki küçücük kızın evlilik çağı geldi ve siz küçük seversiniz. tahrik olmanız normal.

  www.yeniakit.com/...

  --! alıntı !--

  Geçtiğimiz yıllarda ahlaksız görüntülere sahne olan ?Gençlik ve bira festivalleri? tertip etmesi ile gündeme gelen belediye şimdi de ?Gençlik Kampları? düzenliyor. 10-15 yaş arası kız ve erkek çocuklarını aynı kampta toplayan belediye, birlikte rahatlıkla denize girebilmeleri için çocukların mayo ve şort ihtiyaçlarını da karşılıyor. Kampta çocuklar geceleri çadırlarda kalıyor.
  ŞORT VE MAYO GiYEREK
  BERABER DENiZE GiRiYORLAR
  Belediyeden yapılan açıklamaya göre, eğitmenler eşliğinde tatil yaptırılan çocuklar, çeşitli oyunlar oynayarak, spor yaparak, kitap okuyarak ve gezerek tatillerini geçiriyor. Yapılan faaliyet arasında daha önce birbirini tanımayan çocukların kız ve erkekli olarak beraber denize girdirilmesi dikkat çekiyor. Kızlar mayo ve bikini giydirilerek erkeklerin yanında denize sokuluyor ve beraber denizde oyunlar oynattırılıyor.
  DUYARLI VATANDAŞLAR TEPKiLi
  Ergenlik çağındaki gençlerin bu şekilde karma kamplarda bir araya getirilmesi ve uygunsuz kıyafetler giydirilerek yan yana oyunlar oynattırılması duyarlı vatandaşlar tarafından tepkiyle karşılanıyor. Bunun yanında belediyenin borçlarını ödeyememesi sonucu haciz gelmesine rağmen bu tür ücretsiz organizasyonların düzenlenmesi anlamsız bulunuyor.

  --! alıntı !--