kayıt

instagram

 1. 1
  iphone ve android telefonlar üzerinden kullanılabilen bir fotoğraf paylaşım alanı. fotoğraflara eklenebilen filtreler sayesinde nescafe 3'ü 1 arada' yı mocca olarak görebilirsiniz.
 2. 2
  fotoğrafların siyah beyaz daha canlı ya da odak noktası değişik görünmesini sağladığı için sıklıkla tercih edilen program...
 3. 3
  android ve iphone cep telefonlarında kullanılan resim özelliği... app store ve google play?dan edinilebilir...
 4. 4
  facebook'un satın aldığı mobil fotoğraf paylaşım platformu. eğer sadece fotoğraflarınıza efekt vermek için kullanıyorsanız snapseed veya pixlr express'i öneririm. instagram'dan kat be kat daha fazla efekt seçeneği ve esnekliği mevcut.
 5. 5
  anlık resim paylaşılabılen ve fotograflar ıle ilgi duzeltmeler yapabildiğimiz fotograf paylaşım alanıdır.
 6. 6
  video seçeneği devreye girmiştir. gayet kullanışlı buldum. fotoğraflardaki kadar çeşitli olmasa da efekt de yapılabiliyor. video süresinin *15 saniye olması da 6 saniye ile sınırlayan vine'a göre avantaj.
 7. 7
  pek çok dünyaca ünlü sanatçının ve dünyaca kadar salağın kendini teşhir ettiği olay... aslında fotoğraflara farklı şekiller verebilmesi açısından muazzam bir güzellik ama dert oradan para kırmak, şöhret olmak olunca amacını sikebiliyor...
 8. 8
  facebook ve twitter kadar cana yakın gelmeyen platform. insanların yüz ifadelerini daha şirin olma amacıyla mal gibi gözlerini beleyerek * fotoğraf çekip koydukları platforma kim ısınabilir amk. bu kadar yapmacık insanlar olduğu sürece beni kaybedecek olan program. * *
 9. 9
  Çekilen her resmin güzel çıktığı program.
 10. 10
  twitter'daki herkesin şair, foursquare'deki herkesin gezgin tadında olduğu şu dünyada herkesin güzel ya da yakışıklı olduğu, daha doğrusu öyle gösteren; ayrıca şişe ve kahvelere farklı bir imaj kazandıran program.
 11. 11
  ot, çöp, kedi fotoğrafları çekerek fenomen olacağını sanan genç kızlarımızla dolu program.
  (bkz: oldu o zaman) * *
 12. 12
  zevk için yapıyorsan güzel; hırsla, ünlü olma çabasıyla yapıyorsan acınası uygulama.
 13. 13
  (bkz: olya abramovich)
 14. 14
  Genellikle görgüsüzlük yapmak için açılan sosyal paylaşım sitesi.
 15. 15
  yazın gelmesi ile 'deniz, kum, bacak' temalı fotoğrafları paylaşma sezonunu açmış site.
 16. 16
  sevdiğim kızın 87 adet fotoğrafını paylaşmış olduğu site. sonuncusu da 7 saat önce. 87 fotoğrafın hepsini, altındaki yorumları, kaç kişinin beğendiğini ezbere biliyorum. tam yavaş yavaş aklımın bir köşesine doğru atacakken bu ibne site/uygulamada gördüğüm yeni bir fotoğraf aklımı allak bullak ediyor. "tam aklımdan çıkaracakken" demiyorum dikkat ederseniz. böyle bir şeyi yapamam zaten. sadece aklımın ortasından kenarına doğru itmek istiyorum. ama bu ibne site ona da izin vermiyor.
 17. 17
  itin kopuğun başımıza foto model , fenomen olduğu sosyal medya mecralarından sadece bir tanesi !
 18. 18
  yıldız tilbe'nin keşfettiği sosyal medya mecrası.

  i.imgur.com/...
 19. 19
  Tek kullandığım sosyal ağ.
 20. 20
  hesabı gizleyerek kullanılması gereken sosyal ağ.

  tanımadığım adam beni görecek de ne olacak?
  mantık budur.
 21. 21
  seviyorum bu paylaşım sitesini girdiğim tagler ufku açabiliyor bazen. dünya çapındaki ilginç fotoğraflara erişebiliyorsunuz.
 22. 22
  gereksiz bir sosyal(!) medya organı.

  diğerleri gibi bu da çöptür.

  kullanana bir şey diyemem tabii, zevkidir belki oraya buraya fotoğraf yapıştırmak ama garip. ya ama ben sadece arkadaşlarıma gösteriyorum kiee:/ diyecekler de çıkacak. arkadaşlarına göstermek istersen, yollarsın mail ile o da görür.

  de bana ne oluyor yahu. ilginç. atarlandım. gideyim de biraz instagram'da popi hatunlara bakayım.
 23. 23
  i.imgur.com/...
 24. 24
  üyeliğimin olmadığı fotoğraf koyma sitesi.
 25. 25
  Fotoğrafçıların nefret ettiği sosyal medya uygulaması.