eksi oy alınca zırlayan yazar modeli

 1. 1
  Yıkıktır. Ulan onu bulamayan da var ne ağlanıyosun? Kırk yılın başı mesajda sexting yapmayı bırakıp oy vermişler, iyi tarafından bak..
 2. görsel
  Jeymi lipa
  #1606775 | 11/02/2019 02:07
  • Sexting mexting ne diyorsun oğlum kim öğretiyor sana bunları kim?

  • İşte, duyuyoruz :/

  • sözlükte 50 kişi açık 5 kişi entry giriyor. Kalan 45 i sextingin dibine vuruordur. Jeymi haklıdır. Neyse bi ara lol gel de taşim seni silver.

  • Gold oldm krdesm xd

  • neyse plata 2 win lazım benim de xd

 3. 2
  (bkz: der tiger von kreuzberg)

  alakasız entrylerde düzenli olarak eksi alan yazardır. mesela toni kroos, real madrid'e gitti diyorum, herifçioğlu basıyor eksiyi. transfer haberi veriyoruz eksi. bir aydır tematik kasıyorum. sözlükten bir yönetici, bu tematiğe konu olan futbolculardan tanınmış olanları sol tarafa aleni şekilde yazmamı rica etti, yazdık eksi. sözlüğe gram katkı vermeyen "yazar"lar bunların çoğu. bir şeyler yazanlar da ya am, göt, meme muhabbeti yapıyorlar ya da birtakım değerlere söven tipler.

  eksi butonu var. her daim olsun. ancak şahsım adına konuşayım, bu eksiler herhangi bir fikrin beğenilmemesinden, bazı değerlere hakaret ya da laf edilmesinden kaynaklanmıyor. benim son zamanlarda sıkıntım güncel transfer haberlerini paylaşmam nedeniyle sürekli eksi almam. başka yazarların da profillerine bakıyorum. öyle alakasız entrylerde eksi geliyor ki.

  bu eksilere laf etmek zırlamaksa evet zırlıyorum. ancak bunlar yazma şevkini kırıyor. eksi alacağımı bile bile neden yazayım ki. benim son günlerdeki ağırlıklı alanım futbol. ha bırakayım da furkan özçal, mersin idman yurdu'nun oyuncusu olarak görünsün sözlükte. paso am, göt, meme, sikiş muhabbeti yapılsın. yönetimi ciddi manada göreve çağırıyorum. gerekirse eksileyen adama neden eksilediği sorulsun anlamsız oylamalarda.
 4. görsel
 5. 3
  kardeşim ben bu internetin parasını ödüyorum basıcam tabi eksiyi ılığı artıyı. kaldıramıyorsan yapma yazarlık. hep bir gözyaşı hep bir duyar..

  artı alınca saksoya yatıyorsunuz ama..
 6. görsel
  robin hood
  #512917 | 17/09/2015 00:35
tümünü gör