kayıt

3 ayda 30 kilo vermek

 1. 1
  Başarmak istediğim şey bakalım başladık diyete

  13.01.2021 kilo 104

  13.04.2021 hedef kilo 74
 2. 2
  Zor olan eylemdir ve bana sağlıksız geliyor. Yıllarca yiyip yiyip kilo alıyoruz, sonra kısa bir sürede bunu vermeye çalışıyoruz. Uzun bir sürece yayıp, spor ile kilo vermek daha mantıklı gibi. Tabi tercihlere saygı duyarım.
  (bkz: Bence diyorum sonra linçlemeyin amk)
 3. 3
  (bkz: manyak mısınız arkadaşlar)

  Aylık 10 kilo vermek insanı içten içe, gerçek anlamda, bitireceği gibi yaşamanız halinde de kısa sürede gelecek bir kilo için çaba harcamaktır.

  Ameliyat sonrası kilo vermeyi bilemiyorum ama hızlı kiloyu sporla verseniz de alınıyor ne yazık ki.

  (bkz: ağır ağır çıkacaksın bu merdivenlerden)
 4. 4
  bunun bir adım ötesi açlık orucudur zaten. ancak (bkz: tutarsa ben de deneyeceğim) birbuçuk iki ayda 14-15 kilo almış biri olarak herkesten fazla ihtiyacım var.
 5. 5
  olası bir mide operasyonu sonrası ihtimali olan hadise.

  (bkz: Roux-en-Y Gastric Bypass)
 6. 6
  değişimin kalıcı olması için yaşam tarzının değişmesi lazım. öteki türlü kısır döngü. yaşam tarzından kastım yeme alışkanlıkları, spor ve sair şeyler. bunları değiştirmek ne kadar mümkün, kişinin elinde ne kadar imkan var, esas önemli olan o. kilolu olmadım hiç bir zaman, tam tersi olduğum söyleyebilirim. bu durum hiç değişmedi. sebebi de az çok belli. imkanlar kısıtlı işte daha ne diyeyim ki.
 7. 7
  Mesut Yar'a tam 40 kilo verdiren Markamed Antakya Biberi ramazana özel kampanya yapmış 59TL yerine 29TL süper bir ürünmüş deneyen herkes zayıflıyor mutlaka denemelisin. Ürünün 30 gün içerisinde iade garantisi var!
 8. 8
  kısaca 3 harfle yapılabilir
  n ve a ve h
  evet bildiniz