kayıt

Maxipeg'in kaybolduğunu sandığı kirpiği

 1. 1
  Saatlerdir arıyor ama ulaşamıyor olduğu kirpiğidir. Gözlerine kan oturmuş. Bulan varsa elden ele...
  • onu ben aldım ya, b'iş için lazım..
  • Ver ya yazık oldu.
  • müdürüme "kılsın" anlamında kargoladım.. gereken sinir krizini geçirsin, bulur veririm geri.. en kötü müdürün kaşını falan koparırım..
  • Yerinde olmuş. Maxiye geçmiş olsun o zaman.
 2. 2
  az önce yüzümü yıkadıktan sonra aynada 3-5 kere oynayınca yerini kaybettiğim kirpik. içeride mi dışarıda mı bilmiyorum. bir kirpik buldum ama o kirpik olup olmadığından emin değilim.

  youtu.be/...
 3. 3
  (bkz: alo hilmi kirpiklerim uzaylılar tarafından kaçırıldı) (bkz: evet tarafından )
 4. 4
  az önce yine yaşadım bu durumu. tam tuvalete girerken gözde hafif battı, sonra istemsizce göz kırptım. aynada baktıktan sonra kayboldu. göz kapağımın ardında mı kaldı acaba? nerede şu an bilmiyorum. umarım gözümde değildir.
 5. 5
  müge anlı ile tatlı sert'in bu haftaki esrarengiz konusudur.

  Umarım başına bir şey gelmeden kısa zamanda bulunur.
 6. 6
  İnsan hiç kirpiğini kaybeder mi ya, anlayamıyorum vallahi. Kendini de kaybetseydin bari. Eheh şaka şaka. Biz de kaybediyoruz arada ama işte bunu dile getiremiyoruz öyle kolay beri, utanırım ben şahsen kirpiğimi kaybettiğimi başkalarına söylemeye. Ama söylemek gerek işte. Medeni cesaretinden ötürü kutlar, en kısa süre kirpiğini bulmanı umut ederim.
 7. 7
  kirpik bu, yani ufacIk sey. yere dusup de kaybolmus bile olabilir. kesbisolsun.
 8. 8
  belki de kaybolmamıştır belki de kirpik artık orda durmak istemiyordur. kirpiğe bir sabah olsun sordun mu ey maxi kirpiğim yerinde memnun musun rızan var mı burda olmakta diye??
  kaçıp gitmiştir belki ne belliğ?
  • haklıdır gitmekte...
  • kirpik bana geldi leoyla oynuyorlar şuan merak etme... biraz teselli edip gönlünü alıp göndericem sana
 9. 9
  haxball'da gollerimi yememek için gözlerini kırpmadan oynamak zorunda kaldığı için böyle şeyler yaşıyor. arada göz kırapabilirsin maxi. durumu eşitlemek için ben de gözlerimi kapayıp oynarım.