kayıt

Black friday'de alışveriş yapmayan yazarlar

 1. 1
  Bir kirpik kıvırıcı ya da tişört bile almamış olanlardır. Ben şahsen 2 hafta önce yine bir indirim vardı ondan aldım ama bu sefer gerek kalmamıştı.
 2. 2
  eşofman takımı, spor ayakkabı ve bağlamalı kemer aldım. Kendini tutabildiği için takdir ettiğim yazardır.
 3. 3
  (bkz: ktay)

  Gerçek anlamda bir indirim olduğunu düşünmüyorum. Bizde çoğu şey çakallık üzerine kurulu. Almam gerekenleri de zamanı gelince alırım artık.
 4. 4
  benim ben. bu zamazingo cIkalI beri hic yapmadIm.
 5. 5
  Geçen sene çok beğenip aldığım 2 3 tişört yamuk kesilmiş bir şekilde gelmisti. O günden beri black fridaye güvenim kalmadi.
 6. 6
  Black tuesday da alışveriş yapacak yazardır. Zira indirim her saniye vardır.
 7. 7
  Bu senede indirim adı altında kazıklanmadım. Çok nadir, bazı ürünler de bir miktar indirim olduğu doğru ama sınırlı sayıda oluyor çoğu. Neyse umarım çok kazıklanmamışınızdır.
 8. 8
  müslim yazarlardır. bizim cumamız kara değil mübarektir, hadi eyv..
 9. 9
  altın kemer aldım kendime, john cena'ya yenilince kemerimi kaybetmiştim. şimdi ucuza aldım trendyol sayesinde. smackdown da raw da yerin dibine batsın, artık bedenimle para kazanmayacağım, trendyoldan allah razı olsun
 10. 10
  Para olmadığından ötürü içinde bulunduğum yazar grubu.
  Param olsa fütursuzca harcardım.
  Ha Black friday’de kış lastiği aldım ama özellikle o günü seçmedim. Zaten indirim de yoktu. O yüzden lastik sayılmaz diye düşünüyorum.
 11. 11
  Bendeniz.
  Geçen sene de yapmadım bu sene de. Ben öyle yüzde 50 indirim olduğuna inanmıyorum maalesef. Ve ihtiyacım olmayan şeyleri de bir gün ihtiyacım olur diye almak istemiyorum sırf sözde daha ucuz diye.
 12. 12
  aralarında olmadığım yazarlar topluluğudur.

  muhtemelen aradıkları ürüne indirim diye zam getirilmiş (95 tl olan ayakkabının indirim sırasında 250'den 125'e düşmesi) topluluğu da olabilir.
 13. 13
  alışveriş yapma motivasyonum kalmadı. yazın güzel tişörtler almıştım ve hepsini evde giydim hevesimi bari alayım diye. şimdi de kıyafet alacak gücüm kalmadı çünkü üzülüyorum. elektronikte alacak bir şeyim de yoktu. kitap desen okuyacak vaktim de halim de kalmıyor. bir ara french pressimi büyüteyim gelen olduğunda yetmiyor diye düşünüyordum. şimdi artık gelen giden de yok benimki de ebat olarak bana yetiyor zaten. makine falan almaya kalksam da bu zamanda makine mi alınır len mq manuel neyine yetmiyor diyerek kendimi oturtuyorum oturduğum yere.
  sonuç olarak benim.