kayıt

sinemada izlendiği için gurur duyulan fimler

 1. 1
  (bkz: cm101mmxi fundamentals)

  Bunu bir şekilde para vererek izlediğim için gurur duyuyorum kendimle. Bu adam parasını karşılığını veriyor ama bende 300 lira yok o yüzden sinemada izleyebildim. Bu da benim katkım olsun.
 2. 2
  (bkz: thor ragnarok)*

  Çok beğendiğim filmleri genelde çok geriden gelerek izlediğim için sinemada izlemek gibi bir imkanım olmadı.

  O yüzden en fazla thor ile gurur duyabilirim...
 3. 3
  the matrix: seriyi izledim ama son ikinin bir numarası yok.

  lotr: tamamı. bir daha benzeri olmayacak bir şeye yerinde ve zamanında şahit olmak sadece. sıradan bir muhabbette hiç izlemediğimi söylüyorum.

  eşkıya: ‘96 yapımı film, ben ‘97’nin sonunda izledim. böyle bir izdihama hayatımda başka yerde girmedim. resmen tüm ülkeyi salladı. aylarca sürdü, sineması olmayan yerlerde bile bir şekilde, öğretmen evinde, müsamere sahnesinde, kültür merkezlerinde vs. gösterildi. tek başına türk sinemasını diriltti. bir iki sene sonra ilk defa televizyonda star tarafından verildi, tüm ülke o akşam bunu izledi.

  terminator 2 judgment day: ilk gösterildiğinde değil ama 3d remastered versiyonunu geçen senelerde izledim. hala bence dünyanın gelmiş geçmiş en iyi filmidir.

  avatar: o zamanlar youtuberlık yoktu, şimdi de o enerjimiz yok. tüm enerjimizle sinema kritikleri yazardık, haberlerini yapardık. iki yıl bu filmin haberlerini yaptım, vatandaştan bir gün önce özel gösterimle izledim, şu an yapıyorlar ya öyle özel gösterimler tek salonda, bu filmin özel gösterimleri davetiyeyle onlarca sinemada yapıldı. imax ankara’da vardı ve ben o sene bunu bir de imax izlemek için ankara’ya günübirlik gelmiştim. toplamda üç farklı ilde, en az on kere izledim. hala en iyi on, hatta elli filmimden biri bile değildir ama hak ediyordu.

  ilk bond filmine babam bile yetişemezdi ama bütün mission impossible filmlerini izledim sinemada. sanırım ‘95 falan olan ilk film dahil. en azından çeyrek asırlık bir seriyi başından beri sinemada izlemişim yani.

  bir de izlemediğim için pişman olduklarım var, o liste bunun yirmi katıdır.
  • Aşk olsun dayı Monica dilber için izlenmez mi o iki film.
  • monica’nın başka izlediğim filmleri var sinemada. ayrıca onları izlemedim demedim, onları da izledim. hatta üçüncüde uyudum.
 4. 4
  pokemon'un mewtwo'nun ortaya cIktIgI filmi. adInI simdi hatIrlayamadIm. ama bu herkese nasip olmaz.
  hatta o zamanlardan kalma orijinal cd'si de var bende filmin.
 5. 5
  (bkz: vay arkadaş)

  hayatımda ilk defa gülerken gözümden yaş gelmiştir.. öyle bir gülüp eğlendiğimi hatırlıyorum.. sansürsüz hiçbir yerde yok..

  kanald de kesile kesile verilen sahneler o kadar eğlenceli değil.. hatta bomboş..

  ve ali atay'ı ben bu filmde tanıdım, bu filmde sevdim.. leyla ile mecnunu ali atay sayesinde kimse bilmezken seyretmeye başlamıştım vs vs...

  soundtrack şarkısını da şuraya bırkayorum..

  www.youtube.com/...
 6. 6
  (bkz: yüzüklerin efendisi yüzük kardeşliği)

  Daha okula başlamadan altyazılı olanına gitmiştim hem de.. Aşırı kral 1iyim.
 7. 7
  (bkz: buz devri)

  Beni Sinema ile tanıştıran ilk yapım olduğu için yeri bende hep ayrı olacaktır.
 8. 8
  (bkz: recep ivedik )

  net komik filmdi. ikiden sonra bozdu.