kayıt

9 ağustos 2020 HEVİ'NİN KAYBOLMASI REZALETİ

 1. 1
  atthenirvanawithnirvana adlı yazarımızın (hekste hevi niki ile de bilinen) kaybolmasıdır. arkadaşlar müge anlı'ya başvurucam glba..bu kayıp en başta beni sonra tüm hax ailesini üzmüştür. bugün herkese sırf hevi'ye benziyor diye usulca sokulup pas verdim..
 2. 2
  hevi the great kişisinden saatlerdir haber alınamaması durumudur. yetkililerin acilen konuya el atmasını rica ediyorum. ardında bekleyen bu gözü yaşlı çilekli turtanın* çilesi bir son bulsun.
 3. 3
  Kendisi adına basın açıklamasında bulunmak üzere geldim arkadaşlar. Kendisi görücü usulü evlendirilmiştir ve eşi izin vermediği için dönememiştir. Kusuruna bakılmamalı.

  Üzen bir rezalettir.
  • yapma bunu yapma...
  • Evinin hevisi olacakmıs..
  • hayellerim yıkıldı.
   (bkz: kızımız olacaktı)
  • gözü yaşlı bir turta bıraktı.. söyleyin ona bir daha anmasın adımı..
  • Üzülmeyin cnlarım.. Hevi aksine ben vicdan sahibiyim... Kıyamam..
 4. 4
  hevinin kapıma gelmesi rezaletiyle devam eden rezalet silsilesi.

  Telegram’da, Arda turan transferini yorumlarken “Allah canımı alsa da gsnin ölmüşlerini s*ksem” demişti. Şaka sanmıştım ama yanılmışım.

  2 saat sonra kocaeli’deki evime geldi. Karnının aç olduğunu söyledi. Dünden kalan işkembe çorbasını verdim, bir bütün ekmekle yedi. Sonra tatlı istedi yüzsüz gibi. Ben de yine dünden kalan turtayı ikram ettim. Onu da görmemiş gibi yedi.

  Karnı doyduktan sonra temiz hava almak istediğini söyledi. Okan kocuk’un babasının lastik dükkanına gittik. Gs her zamanki gibi yenilmişti ve babası lastik yakıyordu. O temiz lastik yanığı kokusunu içine çekti ve ağlamaya başladı...

  Devamını anlatamayacağım yoksa sözlük karışır.
  • Turta neliydi :( en son ikinizin kadınların bulunduğu bir evde görüldüğü haberi geldi..
  • Turta meyveliydi... evet ben, hevi ve 2 hanımefendi toplantı halindeydik...
  • Toplantı konusu neydi? Squatlı popomu görmüş müydünüz dedi mi hanımefendi arkadaşlara :(
  • Sormadan direkt göstermişti diye hatırlıyorum... malum devamında alkolden dolayı pek bir şey hatirlamiyorum..
 5. 5
  arkadaşlar umarım ölmüştür yoksa böyle bir rezalet olamaz gerçekten..derken emniyet genel müdürlüğünden sevindirici haber geldi en son yozgat'ta görüntülendiği ve yozgat emniyetinin hemen devreye girdiği belirtildi. en afilli laflarımı hazırladım senin için.. 'sen 3 milyar 750 milyon sen milyar sen bu parayı ni yaptın' minvalinde sitemkar, aile kurumumuzu koruyucu cümleler olacak..
  • olduyse en azindan yattigi yer belli olur turtam... aksdj boyleydi ins bu laf sallamis gibi oldum
  • aslan yattığı yerden belli olur değil miydi o berfim :/
 6. 6
  şaşırtıcı olmayan bir gellişme. siz hiç ailesinin onu yalnız bıraktığı birinin gözlerine baktınız mı? ben baktım(aynaya karşı). kendime gelemiyorum. kaldıramadığım vedalar yaşadık ve bunun sonucunda artık hevi de yok. artık bu sözlükteki kimseye güvenemem, bağ kuramam.... zaten eski dostlarım bendeki bu kırılganlığı ve değişimi kısa sürede fark etmiştir...

  şaka şaka herkes müsterih olsun sözlüğü ve haxi hevi'ye boğarız. Birkaç mülakatı meslektaşlarımızı mesleklerinden soğutarak savurduk ve ait olduğumuz yerdeyiz. Yuvamızdayız.