metrobüs

  1. 1
    sıkışık trafiğe çözüm olması için kullanılan araç. istanbul'dakini kullanmak pek kolay olmamaktadır.
  2. görsel
    robin hood
    #1736 | 22/12/2012 08:41
  3. 2
    insanlar için tasarlanmış özel bir konserve.
  4. görsel
    albino cassius x
    #1744 | 22/12/2012 08:55
  5. 3
    e-5 karayolunda tersten giden araç.
  6. görsel
    robin hood
    #1882 | 22/12/2012 15:06
  7. 4
    gelmiş geçmiş en skandal projedir, proje bile değil yolu boşalt otobüsüm geçecek kolaycılığıdır
  8. görsel
    robin hood
    #1920 | 22/12/2012 15:55
  9. 5
    kitap okumak için oldukça verimli bir ortama sahip ulaşım aracı. hem bir sürü insan. sıcacık oh ne güzel.

    zincirlikuyu-söğütlüçeşme arası 12 yolculukta 1 kitap bitirmeyeni dövüyorlar.
  10. görsel
    entelit
    #1932 | 22/12/2012 16:19
  11. 6
    insanların gazlar gibi bulundukları kabın şeklini almasını sağlayan, aşk yuvası bir konserve.
  12. 7
    tek şeritten gittiği için bu ismi almıştır. (bkz: metro)
  13. görsel
    neskayferengi
    #36427 | 22/03/2013 15:56
  14. 8
    fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/...
  15. görsel
    danyall
    #54423 | 02/05/2013 21:54
  16. 9
    ankaralıların son model körüklü otobüscüklerine taktıkları isim.
  17. görsel
    ay çok tatlıyım
    #54822 | 03/05/2013 23:13
  18. 10
    (bkz: winrar)
  19. görsel
    leonardodavinci
    #54824 | 04/05/2013 00:22
  20. 11
    bilen bilir ankarada'ki metrobüslerin tekli geniş koltuklarını. bu koltuklar 1,5 kişi oturma kapasiteli olduğu için dışta kalan yolcu 'tek yanak' yerini alır.

    amcalar teyzeler 'gel yavrum yer var' dese bile çoğu kişi oturmaya yanaşmaz. ancak aşırı yorgunluk oraya yönlendirir.

    eğer biçaremiz, eliyle dizinden destek alarak yanağını -ufakta olsa- yerleştirirse yolculuğu rahat geçecektir...

    (bkz: biz belgeli konuşuruz)
  21. görsel
    önemserr bey
    #84109 | 02/07/2013 02:38
  22. 12
    (bkz: metrobüs.zip )
  23. görsel
    ruhastasi
    #84113 | 02/07/2013 02:49
  24. 13
    anladığım kadarıyla, metro ile otobüsün birleşmesi sonucu oluşan araç. ilginç.
  25. görsel
    doctor
    #84114 | 02/07/2013 02:51
  26. 14
    chp'nin önce karşı çıktığı sonra baktı ki yararlı "bu zaten bizim projemizdi, projemizi çaldılar projemizi" diye naralar attığı kamu malı araçtır. hızlıdır. minibüsle 1 saatte gidebileceğiniz yolu 20 dakikada gidersiniz.
  27. görsel
    charizard
    #84129 | 02/07/2013 03:42
  28. 15
    mantık dışı proje. metro gibi daha fazla kişiyi taşıyabilen, kaza riski daha düşük, daha hızlı, daha modern bir araç varken neden metrobüs yapılır? benim aklım almıyor. dünya kentleriyle yarışacağını iddia ediyorsun ama metrobüs diye bir adet çıkarıyorsun metro ağını genişletmek yerine. tuhaf.
  29. görsel
    PUTUK
    #84133 | 02/07/2013 03:47
  30. 16
    gecenin geç saatlerinde 1 saatte bir geçen ulaşım aracı. bunlara binmek diğerlerine göre daha da işkencedir. zincirlikuyu, mecidiyeköy, cevizlibağ gibi duraklardan hala dolu olan o araca insan akını gerçekleşmektedir. yer bulduğunda 70 yaşındaki nineye bile yer vermezsin belki o kadar lanet saatler. hele son metrobüsse insanlar inmek bilmez, beylikdüzüne kadar oturacak yer bulamazsın. bazen o kalabalıkta kavgalar olur, o kargaşada hala tutunmaya çalışan haline mi acırsın, onu dövmek için olmayan enerjine mi? kas, iskelet, sinir sistemine yazık valla. ama fakirsin yapacak bir şey yok dülülü!!
  31. görsel
    albino cassius x
    #84136 | 02/07/2013 03:49
  32. 17
    bu dünyada ki kabir azabı.
  33. görsel
    robin hood
    #84142 | 02/07/2013 03:57
  34. 18
    kışın istisnasız yollarda kalır. düz hollanda yolları için yapılmış olanları yokuşlarda kalır. millet iner yine gitmez. arıza yapar. kabus gibi bir ulaşım aracı. tamam yapıyorsun bir hizmet ama eline yüzüne bulaştırmadan yap şu işi.
  35. görsel
    robin hood
    #84413 | 02/07/2013 17:20 
  36. 19
    gezi parkı eylemlerinde bile kendine yer bulan ulaşım aracı.

    birleşmekten korksaydık metrobüse binmezdik
  37. görsel
    çükübikin annesi
    #84424 | 02/07/2013 17:30
  38. 20
    (bkz: insan.rar )
  39. 21
    winrar'ın metrobüsten öğrenmesi gereken çok şey var.
  40. görsel
    peygamber vitesi
    #355137 | 28/12/2014 22:47
  41. 22
    insanlarin dayadigi otobus seysi.
    her bindigimde gri pantolonlu, yesil beyaz gömlekli bir adam (farkli insan ama nedense uniformalari bu) dayiyor.
    her seferinde dönup "abi bana da mi be" diye mazlum bir bakis atiyorum.
  42. görsel
    panavision
    #355152 | 28/12/2014 22:58
  43. 23
    ulaşımı kolaylaştıran ve her istanbul'luyu akraba yapan icadın adıdır.
  44. görsel
    luxuria
    #355166 | 28/12/2014 23:10
  45. 24
    avcılar ya da zincirlikuyu haricinde binilmesi zor olan aygıttır efendim. bir ulaşım aracı kaç kişiyi barındırabilir ki ?
  46. görsel
    pain and phobia
    #355273 | 29/12/2014 00:46
  47. 25
    karda gitmeyen ulaşım aracı.
tümünü gör