atatürk'e kartopu atan çocuğu ihbar eden öğretmen

 1. 1
  Çocuğun yaşını bilmiyorum ama alıp karşısina guzelce konuşsa öğretmen anlatsa güzel güzel Atatürkun neler yaptığını bilgilendirse o çocuk yapmaz ki bir daha böyle bir şey.
 2. 2
  öğrencilerimizin derslerden çok genel kültüre ihtiyacı olduğu bir dönemdeyiz sanırım. zaten eğitim sistemi pert olmuş bari kültürleri gelişsin tarihlerini öğrensinler
 3. 3
  Öğretmenin acizliğidir. Sen eğitimcisin alırsın karşına güzel güzel konuşur anlatırsın. Mustafa Kemal kimdir nedir nasıl bir askerdir nasıl bir liderdir.. ihbar etmek ne amk ya..
 4. 4
  12 yaşındaki çocuğu ihbar etmiş öğretmendir. K. paşa'nın arkasına saklanaraktan millete bel altı vuruşlar yapmaya hazırlanmış zihniyeti ortaya çıkarmıştır.

  17 yaşında biri cinayet işlese, evlilik yapsa onu çocuk olarak görürsünüz, burada 12 yaşındaki çocuk heykele kartopu atıyor, ne oluyor beyler, bayanlar! Sabii bir çocuk o. Haydi heykeller " Atatürk 'ü koruma" kanunlarıyla koruyorsunuz, anladık, yav o daha bir çocuk, yapmayın bunu. Siz bunu yaparsanız, Akp sıttın sene iktidardan gitmez. Bu memlekette 200 sene nasıl yerinde saymışsa öyle saymaya devam eder.