alınan kilonun göbeğe gitmesi

 1. 1
  büyük göbekli bir problem. türkiye'de insanların ortak problemi. estetik değil.
 2. 2
  Hayatımda en hooofff dedirten durum. Kütük gibi dümdüzüm insanın bir bel oyuntusu olur. Göbeğim diyor kalk gidek yeter bu kadar, alt tarafım diyor otur bok yeme.. 1-2 beden oynar mı bacak, göbek arası? Oynuyormuş.
 3. 3
  alınan kilonun memeye gitmesinden daha iyidir. en azından çatlak problemi olmaz. birkaç karın hareketi ile çözülebilecek sorundur.
  • bir kaç meme hareketiyle de çözebilirsin
   giphy.com/...
  • yalnız dikkat ettiysen abla çıkarmadan vuruyor çıkarıp vursa aman tanrım dedim.
  • Karin hareketi ile gobek mi gidiyornus ktay ya yil olmus 2019 pfff
 4. 4
  Vücudun yapısı ile alakalıdır. Tabi böyle insanlara yine de göbek deliğine fındık yapıştırma isteğimden vazgeçemiyorum skdjh.
 5. 5
  alınan kilolar önce leğen kemiğine dolar, orda yer kalmadıktan sonra göbek oluşmaya başlar. göbekli insanları sevin, lokumunuza sarılın.
 6. 6
  Artık iyice muzdarip olduğum durum. Zaten 10 kiloyum 8'i göbek. Ulan başka yer mi kalmadı aqmun vücudunda. Artık adam gibi beslenmeye başlamanın vakti geldi. Ama önce iş yerindeki abur cubur zulam bitsin*
 7. 7
  Ulan ben böyle işi silkeyim yaa. Kollarım bildiğin kemik sadece kemikten oluşuyor ayni şekil yüzümde baya kemikli. Yediklerim göte, göbeğe ve bacağa gidiyor. Kilo alsam bir dert almasam 2 dert
 8. 8
  Göte gitmesinden iyidir. Ben şahsen göbeğe gitmesini tercih ederdim ama genetiğime söz geçiremiyorum.
tümünü gör
dizi izle