Carnival Row

 1. 1
  başrollerde orlando bloom ve Cara Delevingne'ın olduğu gotik londra atmosferinde geçen amazon dizisi.

  -- alıntı --

  Carnival Row Dizisi, savaş trajedilerinden kaçan insanlar, vampirler ve fantastik yaratıkların toplandığı Viktorya Dönemi Burgue kasabasında geçiyor. Savaştan kaçan canlı sayısı gün geçtikçe artıyor ve kasabanın nüfusu hızla artıyordur. İnsanlar bu topluluğun en üst kısmını oluşturmaktadır. Mitolojik canlılara uyguladıkları baskılar nedeniyle uçamazlar,sevemezler ve özgür bir şekilde yaşayamazlar. Hayatta kalabilmek için yasa dışı işler yapmak zorunda kalırlar. Bir seri katil cinayetler işlemeye başladığında zaten gergin olan halk arasında panik başlar. Polis müfettişi Rycroft Philostrate (Orlando Bloom) cinayetlerin baş şüphelisi durumuna düşer. Rycroft, seri katili bularak adını temizlemeye çalışacaktır ancak bu fantastik dünya yeni maceralara ve gizemlere ev sahipliği yapacaktır.

  -- alıntı --
 2. 2
  Viktorya döneminde yerliler, göçmenler ve mitolojik yaratıkların bir arada yaşadığı burgue kasabasında geçen bazı gizemli olayları anlatan, amazon'un yeni fantastik dizisidir.

  Dizi fazla karanlık ortamda geçtiği için izlemesi biraz zor olsa da konusu hoş.
  Peri kızı rolündeki cara delevingne de oyunculuk anlamında şaşırtıcı derecede başarılı.

  Henüz başarında olduğum için güzel ya da kötü gibi net bir yorumda bulunmayacağım ama genel itibarıyla ilgi çekici duruyor.
  İzlerim ki.
  • merak ettim karanlık diyince. ben de izleyeyim bari
 3. 3
  ilk iki bölümünü izledim, hoşuma gitti. bugün yarın bitiririm ilk sezonu.
tümünü gör
dizi izle