diamond hair

 1. 1
  Serum ve kremlerin bir arada bulunduğu fiyatlarının da bir o kadar düşük olduğu kozmetik sitesi diamond kozmetik, her geçen gün de ürünlerine bir yenisini ekleyerek benim ilgimin odağı olmuş durumda. Saç serumlarından duş jellerine kadar birçok ürünü bu site ile temin ettiğimi ve hala da bir sıkıntı yaratmadığını söyleyebilirim. Kozmetik ürün bakımından da internet sitelerinden alışverişine başladım ve farklı farklı kaynaklar yerine tek siteden yani diamond kozmetikten devam ediyorum.
 2. 2
  Kadın saç bakımında özellikle boyalı ve yıpranmış ( oryal ile ) saçların tekrar güçlendirilmesi deyim yerinde onarılması biraz pahalı bir süreç. Ama çoğu kadın için bu oldukça elzem. Keratin yüklemesi ile güçlendirdiğiniz saçlarınızı hızla uzatabileceğiniz bir serum takviyesi. Emsallerine göre fiyatı gerçekten uygun ve hızlı bir sonuç elde ediyorsunuz.
 3. 3
  bugüne kadar saçlarımı daha hızlı uzatmak için birçok yöntem denedim. hiçbirinde gözle görülür bir etki görmedim. "kestirmeseydin o zaman" dediğinizi duyar gibiyim. ama durum tam olarak öyle değil. eski saç ile yeni gelen saç arasında dünyalar kadar fark var. biri genç, biri yaşlı. biri parlak diğeri mat. yeni saç sağlıklı görünür, eski saç yıpranmış. bu yüzden sürekli kesmekte yarar var. ancak saçları benim gibi çok yavaş uzayan biri için sürekli genç görünümlü uzun saçlara sahip olmak çok zor oluyor.

  ama bu adamlar olayı çözmüş. saçları en az iki kat daha hızlı uzatıyor. aman diyeyim vücut kıllarınıza değdirmeyin. uzayıp gider ayı yavrusuna dönersiniz mazallah :)
tümünü gör
dizi izle