Yemek terörü

 1. 1
  Olmadik seyleri biraraya getirerek igrenc lezzetler cikarma isi.

  Her sey tantuniye yogurt koymanizla basladi allahin cezalari. Tantuni gibi kutsal bir seyi lekelediginiz icin bunlar geliyor basimiza.
 2. 2
  amerikalılar bir şeyi abartmayı ve işin şov kısmını çok severler.

  www.exkutupsozluk.com/...

  www.exkutupsozluk.com/...

  mesela... Donut üzerine krema, altına kahve koyunca oluyor ama.. baklavayı ekmek arasına koyunca olmuyor işte amk. ne zorluyorsunuz.

  amerikalılardan bize bulaştı ve giderek boku çıkarıp, arşa taşıdık.
 3. 3
  kaşar ile başlayan ve şiddeti artarak devam edendir.

  Yemek sektörüne farklı bir anlayış getirelim derken damak lezzeti denen bir şey bırakmadılar insanlarda.

  Ben arasına yumurta kırışmış bir tost, üzerinden çedar şelalesi akalın bir hamburger, dev kazanlarda pişen yemek görmekten bıktım artık.

  Umarım bu gidişe birisi dur der.
 4. 4
  20. saniyesinde bitmesi gereken bir video fakat eziyet 2 dakika 20 saniye boyunca sürüyor. ilk 20 saniye ben de destekledim. ilk sövüş çedarı görünce geldi. arşa kadar kat çıktın bir şey demedim yine pek de, kızarttığı an iyi sövdüm.

  twitter.com/...
  • ama çok güzel olmuş sanki :D
  • Kizarttigi an bittim ben valla.
  • pizza kısmı hariç muazzam leziz bir şey bu
  • denemek lazım. aslında hiçbir aşamasında kötü görünmüyor :D sadece tam sonuç bu derken devam eden diferansiyel soruları gibi bir şey. diferansiyeli de sevmezdim zaten :D
  • keşke kızartmayı atmadan önce değişken değiştirme methodunu unutsaydı da orda bıraksaydı soruydu. ben öyle yaparım diferansiyelde. o yüzden kaldım zaten.
 5. 5
  www.instagram.com/...

  Açık ve net, gördüğüm en kötü yemek terörü olabilir. İzlerken 2 kere kustum, 3 kere beddua ettim yapana. Ulan bi insan niye böyle bi besin yapma gereği duyar aq?
tümünü gör
dizi izle