emniyet kemeri takmayan insan

 1. 1
  ne yapmak nereye varmak istemektedir bilemiyorum ama malca davranmaktadır...
 2. 2
  arabasında hava yastığı olmamasının rahatlığıdır. olması durumunda, kazada, emniyet kemeri takmayan insanın yüzü tamamen hava yastığına gömülüyor. hava yastığının anında şişmesini sağlayan şey de (nitrojen ya da argon gazıymış) bi gazla patlayıcı. eğer insan vücudundaki bütün kinetik enerji olduğu gibi hava yastığına geçerse bu patlayıcının etkisiyle yüzde yanıklar oluşabiliyormuş. bu yanık izlerinin kalıcı olduğunu söyleyenler var.

  bazı arabalarda "emniyet kemeri uyarısı iptal" prosedürlerini uygulayınca hava yastığı da iptal oluyor(muş).
  • yüzümde yanık oluşmasın fakat 300m ileriye uçayım kolum bacağım götüm başım ayrılabilir sorun yok
  • işte, arabayla 30 km yi geçecek kadar hızlanacağın belli bi şeyse takıver abi emniyet kemerini. çok bi iş de değil zaten
 3. 3
  (bkz: Ölmek istiyorum ama intihar da etmek istemiyorum)
 4. 4
  geçen gün viyadük üzerinde bir kamyon kazası görmüştüm haberlerde.

  köprü üzerinde hakimiyetini kaybeden şoför bariyerlere çarpmış ve çarpmanın şiddeti ile 15 metreden (yanılıyor da olabilirim metre konusunda) alttaki suya uçmuş.

  yani ne ederse kendine eder.
 5. 5
  Kaza ve kadere iman etmiş insandır. Alnınıza ne yazıldıysa onu yaşıyorsunuz, o yüzden o kadar fazla para verip sunrooflusunu aldığım cipimde kendimi darlayamam. Cezası neyse ödeyip devletimize polisimize maddi yardımda da bulunuyoruz zaten. Bir kurşun kaç para haberiniz var mı sizin? Fakirler politik doğruculuk oynamaya devam etsinler. Benim cipim İsveç çeliğinden ve önüme biri çıkarsa koltuğa sımsıkı tutunurum zaten. Niye aptal bir kemerle kendimi sıkayım.
 6. 6
  Dini bütün mümine bir hanımefendidir. Kafir icadı Emniyet kemerleri türbanlı Bacılarımızın memelerini ortadan ayırmak suretiyle 20 milyonluk İstanbul trafiğine teşhir etmektedir. Bu yönde dini hassasiyetleri bulunan Nisa kardeşlerimizin de kullanabileceği helal emniyet kemeri istiyoruz.
tümünü gör
dizi izle