macfit

 1. 1
  instagram'a fotoğraf atmaya gelen kızlarla onlara yürüyen sırtlanların buluşma noktası haline gelmiş spor salonu zinciri.

  düğüne gider gibi makyaj yapıp gelen kızlardan sık sık şöyle talepler geliyor;
  "yhaa bizim koşu bandında bi' fotomuzu çeker misin?",
  "yhaa beni şurda şöyle yaparken bi' çeker misin?"

  bıktım, usandım sizden gidin belediye parklarındaki aletlerde çektirin fotonuzu şişkolar. (kızgın surat)
 2. 2
  35 kiloyla 3 set* lateral pull yaparken Hayvan gibi bağıran bowling toplu kola sahip tikilerin doğal yaşam ortamı.

  Güzel yanı hemen hepsinin geniş bi dans, agirliksiz çalışma alanı var. Tüm ısınma soğuma hareketlerini burda rahatlıkla yapabilirsiniz ve istediğiniz zaman gidip duş alıp çıkabilirsiniz.
  • Lat pull downın adının lateralden geldiğinin aydınlanması...
  • Pika pika
 3. 3
  Kayıt olduğum zaman hızlı hızlı konuşup neye ne kadar para ödeyeceğimi anlamamın önüne taş koydular. 7-8 gün için 60 tl para ödettirdiler. üyeliğimi dondurmak için gittim ayın 30'unda, 1'i ve 25'i arasında yapılabiliyor dediler. online yaparsınız dediler 1eylül'den sonra. online yapmaya çalışırken öyle bir seçenek yok. Yine dolandırıldım amk
  • 4
   az önce axiss istanbul'da olanından çıktım.
   yaklaşık 6 aydır gidiyorum buraya. daha bi tane personal trainer denen sarı giyen kekolardan biri bırak hareket gösterip yardımcı olmayı, selam vermedi amk.
   ya özel ders alacaksın bunlardan, ya da gotunu belli eden yoga pantolonu giyeceksin.
   özel ders alıp bu yavşaklara para vereceğime 32 yaşımdan sonra gider yoga pantolonu giyerim daha iyi.
   tek güzelliği ulaşımı kolay ve yaygın olmasıdır.
   sallasan macfit'e çarpıyo amk.
  • 5
   üyelik yenilemek için size dünyanın en saçma "fırsatlarını" sunan işletmedir.
   bir de çalışanlar iyice çirkefe bağlamışlar bu nasıl ısrar böyle anlam veremedim,
   kadın bana sanki hayatımın en büyük fırsatını sunmuş gibi davrandı ve asla susmadı,
   en son önümüzdeki ay bitecek olan üyeliğimi tekrar yenilemeyeceğim dediğimde bana bokmuşum gibi davrandı...

   lan davar sürüsü sizin boklu salonunuza mı kaldık, bostancı sahilde teyzelerle belediyenin aletlerinde antreman yaparım daha iyi götümün kenarları.
   • kesinlikle.. üyeliğim bitince aylık 10 tl deseler yine gitmem aşırı soğudum.
  • 6
   bağdat caddesinde görmediğim kadar tiki kızı bir arada, salı pazarında görmediğim kadar suriyeliyi de bir arada görmemi sağlayan ilginç bir kurum. elit spor salonlarının aylıkları ateş pahası olduğu için kısa bir dönem yollarımız kesişti. bir daha bu kadar düşmemek dileğiyle.
  • 7
   kadıköy çarşıdaki türk kahvecileri gibi çoğalmıştı daha da çoğalıyor. hiç bir spor salonunun tutmayıp, sadece buranın tutmasındaki sebep ne anlam veremiyorum. zorlu'da bile zone battı yerine geçtiler.
  • 8
   her subesi ayni degil. hem ortam hem hoca hem de kalite farki var. cok fazla tutulmasinin nedeni su; o kadar merkezi yerlere konumlaniyorlarki insanlar istemez orayi tercih ediyor. genelde hep alisveris merkezi'nde veya cevresindeler.

   en kotu subesini soracak olursaniz anadolu hisari. bizim beykoz'a boyle yerler fazla. gercekten. ne kadar hanzo varsa dolustular, aletlerin basinda sira bekler olmustuk bir ara.o zaman da aylik 90 tl'ye uyelik aliyorlardi. sikayet ede ede ortamdaki hanzolardan vazgecirmistik.

   simdi buyaka'yi deneyecegim, bakalim insallah orada da ayni sey olmaz. :(
  • 9
   şubemi değiştirmeme rağmen ısrarla kartımdan para çekmeye çalışıyor eski şubesi.

   anadolu çocuğu bırakır mı lan puhahaahah zırlayın ölene dek sanal kartçıyıs.
  • 10
   Şu anki gittiğim salondan memnun olmamamdan mütevelli 1senelik üyelik alarak başlayacağım zımbırtı. Buradan da memnun kalmazsam artık maaşı carreraya yatırıp oraya giderim napalım.
  • 11
   Ayrıldıktan 3 sene sonra şubesi geri gelsenize macfit çok güzel diye arayan spor salonu zinciri.
   Duşları çok güzel ama.
  • 12
   spor salonları kapatılmış olmasına rağmen devam eden üyeliklerden ücret alma işine dewamke demiş kuruluş. sonradan üyelikleri uzatacaklarmış.
  • 13
   çoğu şubesinde parasını tıkır tıkır alan pt’lerin sadece kadınlara yardım etmesinden mütevellit saldığım spor salonu
   • Macfit ptlere maaş ödemiyor. Sadece özel dersten para kazanıyorlar. Hatta bazı ptler macfit'e para ödüyor orada bulunmak için. Kirmizi giyenlerden insafli olan varsa yardimci oluyor ama onlar da genelde ozel ders satna niyetiyle yaklasiyor.
   • parasını tıkır tıkır alan deyişimden kastım zaten müşteriden para alması. durumlarını az çok biliyorum
   • Kirmizi(uzerinde bana soru sor yazan) giyenlerden insafli olan varsa yardimci oluyor bazen ama onlar da genelde ozel ders satma niyetiyle yaklasiyor. Ya da seksi gotumu sikmekbisteyen bir aktif de olabilir.
  • 14
   çalışma sistemini sevdiğim spor salonu reklam yapmış hocalar dışında sıradan bir antrenörün para kazanacağını düşünmüyorum reklam önemli.
  • 15
   bugün konuştuğum pt'den aldığım duyuma göre kullanıcılara şubeler açılmayacak fakat ptler kendileri çalışmak için izin istemiş. Özel ders alan müşterileri de kalabalık etmeyecek şekilde içeri alacaklarmış. Çok tuhaf.