türklüğüne laf edildi diye alman milli takımını bırakan mesut özil

 1. 12
  ya ben bunu tüküruğüne laf edildi diye anladIm butun gun etrafta oyle geziyordum. az once babam durumu anlatInca cok yanlIs anladIgImI anladIm :(
 2. 11
  kendisini bugün gelmiş olduğu noktaya getiren ülkenin milli takımını bırakan mesut özil'dir.

  kimse kimseyi kandırmaya çalışmasın zira herkes neyin ne olduğunu biliyor. avrupa'da yetişen bir neslin üyesi olarak mesut özil de avrupa/alman kültürüne türk kültüründen daha yakın. ama işte ne yaparsa yapsın değiştiremeyeceği veya çok zor olan şeyler var, türkiye'de almancı, avrupa'da yabancı gibi. ayrıca kendisini büyüten ülkeye nankörlük edip de çok laf etmesin almanya'ya ve almanlara. çünkü avrupa'da büyümemiş olsaydı, futbolda orada yetişmemiş olsaydı bugün kazandığı paraları kazanamazdı.
 3. 10
  (bkz: Ankara beni bulsun)
 4. 9
  Zamanında tarafını çok iyi belirli etmiştir mesut Özil. Akıllıca davranıp , kariyerini düşünmüş ve Almanya'yı kendi isteyerek seçmiştir. Ne oldu Mesut bey , iki hakaret yediniz diye heyheylendiniz? Zamanında hiç mi hakaret yemediniz? Eee yaş olmuş 30. Eski popülerlik gidiyor. Nolacak canım bırakırsanız orayı , 2-3 sene SONRA Türkiye'de bir takımda oynarsınız , oradan da emekliliği verirsiniz. Artık yandaş siyasete mi atılırsınız yoksa spor yorumculuğu mu yaparsınız bilemeyiz. Ancak şu milli duygular üzerinden gitmeyi bırakın. İnsanımız çok kolay gaza gelip , inanıyorlar. Hepimiz biliyoruz bunların boş laflar olduğunu.
 5. 8
  bu durum onun şovmen olduğunu gösterir. :d
 6. 7
  yaşım ilerledi türkiye'ye gelmeyi düşünüyorum bana da bir millet vekilliği düşer mi?

  mesut özil efsaneyken gazoz olma peşine düşmüş.
 7. 6
  facebook paylaşımlarının altında her biji diyenden tut kurdistan diyene kadar. Bu mu türk ?
 8. 5
  Lan o zaman neden bu dunya kupasinda forma giydin gundi alamanlar dişlayinca kamyonu turkiye ye ceviriyor pezo
 9. 4
  Hadi lan oradan diyorum. 10 sene evvel Türklük ile kariyerin arasında seçim yaparken Türklüğü siklemiyordun. Şimdi mi kıymetli oldu Türklük?
 10. 3
  (bkz: mesut özil fenerbahçe'de)
 11. 2
  *alamancı aksanıyla* gidiyöm ben yea! pef yöa!
 12. 1
  (bkz: almancıların biraz şey olması)
 13. 0
  Bkz.

  E alman hissediyordun hani?
 14. -1
  şovmendir.

  madem o kadar türk'tün kardeş neden türk milli takımını seçmedin? seçseydin maksimum hamit gibi 2-3 maçlık real madrid kariyerin olurdu. bunu sen de biliyorsun.

  twitter.com/...

  türklüğüne dair bizlere gösterdiği 3 şey var. maç içinde türkçe küfür etmesi, erdoğan sevgisi ve sevgilisi.
tümünü gör