terörist cenazesine katılan milletvekillerimiz ile gurur duyuyoruz

 1. 1
  HDP Diyarbakır İl Başkanı Şerif Camcı'nın söylemi.

  (bkz: terörist cenazesine katılan hdp milletvekilleri)
 2. görsel
  robin hood
  #1465600 | 18/07/2018 15:47 
  • Sığırlar bağırıyor :(

 3. 2
  An itibariyle sabitlenen başlık.

  Aman aman nereye geldik bir anda neresi burası lan daha sabah uçuruluyordum...
 4. görsel
  robin hood
  #1465625 | 18/07/2018 17:15 
 5. 3
  Adamlar terörist kelimesini kullanmış ,üç beş kere realite kelimesi kullanmış.
 6. görsel
  anahtarci
  #1465632 | 18/07/2018 17:48
 7. 4
  Bir adet terör sevici söylemi.

  'Terörist cenazesine katılan milletvekili' demek "teröristlerin vekili" demektir. Bu adamlara millet kelimesini bile çok görüyorum. Gurur duygusu ancak bu kadar ayaklar altına alınabilir.

  Vekilliğinizi seveyim sizin. Oksijen israfı mahluklar.
 8. 5
  Oturduğum yerde hdpkk diye bağırmama sebep olan söylem. İlkokulda inek olduğumu söylerlerdi zaten...
 9. görsel
  Müsavi Taşan
  #1465672 | 18/07/2018 19:41
 10. 6
  Bunların hepsini vatandaşlıktan çıkarıp sınır dışı etmek gerek, sonra istediği yere gitmekte Özgürler; Atsız'ın dediği gibi gözleri nereyi görür, gönülleri nereyi çekerse oraya gitsinler. İran’a, Pakistan’a, Hindistan’a, Barzani’ye gitsinler. Birleşmiş Milletlere başvurup Afrika’da yurtluk istesinler.
 11. görsel
  Beğdüz
  #1465675 | 18/07/2018 19:43
 12. 7
  malum ırkın sandıkta gavura vurur gibi %60 oranında ve şiddetinde vurup meclise soktuğu bir çizginin tahmin edilebilir beyanıdır. ve bu halinin acılığının ötesinde, yarın yine mv seçimi olsa, malum ırk mahut çizgiye yine aynı desteği verir. akh benim masum ve kandırılmış bin yıllık kardeşlerim. kolonyalizm fransa'nın zencilerine 40 yıl bile giymedikleri milli formayla iki tane dünya kupası kazandırırken, türk milliyetçiliği öğrenci andı bile ezberletemediği için o andı kendi eliyle kaldırdı.

  türk milliyetçiliği kesinlikle ve mutlaka yasaklanmak zorundadır. türk milliyetçiliği korkunç bir rezilliktir. türk milliyetçiliği kürtlere bu sözü söyleme fırsatını ve cürretini vermiştir. türk milliyetçiliğini asla affetmeyeceğiz. şu hale bak. instagram telekızları ve nargile müptelası soyboylarla aynı ülkeyi paylaştığım yetmiyormuş gibi elin götverenleri allahın her günü böyle damarıma basıyorlar. türk milliyetçiliği türkleri düşürdüğü zilletin hesabını verecek ! aha buraya yazıyorum.
  • Onları meclise sokan Türk milliyetçisi miydi ya da önce birlik olup sonra ayrı düşülen malum partiye fetöcü tayfanın sırf inat olsun oy bölünsün diye bu kansızlara oy veren mi Türk Milleyçisiydi? Faşist diye aşağıladığınız gerçek Türk milliyetçileri vakti zamanında cemaatle bir oluşmaması gerektiğini belirttiğinde dinsiz ithamlarda bulunup hoca efendi dedikleri kişinin eteğini öpen mi Türk Milliyetçisiydi? Hesabını verecek bunlara sebep olan Türk Milliyetçisi demişsin Türk Milliyetçisi böyle soysuzlara, soysuzluklara hesap vermez hesap sorar. Ve gerçek bir Türk Milliyetçisi VATAN, MİLLET, BAYRAK aşkına canını feda etmeye an be an hazırdır. Bir hesap sorulacak o apo denen itin yarı özerklik teklifi meclise sunabilmek yetkisini verene, o itleri meclise sokanlara sorulması gerekir.

  • canınızı feda etmeye hazırsanız, türkler neden kendilerini her gün ölmüşten biraz daha beter edecek şeyler yaşıyor ?

   full leblebi tozu üfürüyorsun, ve yazdıklarının hiçbiri gerçekle alakadar değil. ayrıca faşist olan benim, size düşmez o işler.

  • Bunun sorumlusu Türk milliyetçileri değil onu anlatmaya çalışıyorum. Yazdıklarım gerçekle alakalı değil öyle mi? Yazdıklarım millet olarak bir bir şahit olduğumuz şeyler. Zamanında milleyetçilik diye bir şey yoktur milliyetçiliği yok edeceğiz diye açıklama yapıldı bu ülkede. Bunlara hepimiz şahit olduk fakat bazılarımız uyuyoruz. Evet gerekirse canımızdan veririz bunu 15 temmuzda millet olarak gözler önüne serdik. Ben leblebi tozu üfürmüş olayım. Kimsenin milletimize dil uzatma sende. Hesap verecek olan varsa o biz değil tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyen, dökülen kanlara sebep olan kan döken ekmeksizler.

 13. 8
  Komşumun çocuğunu öldüren birinin cenazesine katılmam. Eğer ailemi temsil ettiğim iddiasıyla o cenazeye katılmışsam bunu öğrenen babam benimle gurur duymak yerine beni evlatlıktan reddeder.
  Bu vekil denen parazitlerin hepsi komşularının çocuklarını öldürenlerin cenazesine sözde kürtleri temsil ederek katılıyorlar. Onları vekil olarak görmediğini dile getirmesi gereken aptal da bununla gurur duyduğunu ifade ediyor. Komşuluktan da ötede bu iki halk birbirini yüzlerce yıl kardeş gördü, bunu bozmak isteyen hainlerin daha fazla içimizde yaşamalarını birlikte reddettiğimiz gün bu pislikler son bulacaktır.
 14. görsel
  robin hood
  #1468223 | 21/07/2018 15:09 
  tümünü gör