30 yaşından sonra aşk meşk işinin bitmesi

 1. 10
  o iş 24'te bitiyor da 25-30 arası sazan avı olayları var. evde kalmayalım damızlık da olsa olur diye millet kafayı yedi. bende aşk işleri hiç başlamamış onu anladım.
 2. 9
  95 yaşındaki dedem çatır çutur karı arıyor kendine. Boş önerme
 3. 8
  evliler için genelleme yapılabilir ama henüz evlenmemiş bireyler için bunun söz konusu olduğunu sanmıyorum. aslında evliler için bile genelleme yapılamayabilir çünkü eskilerini bile unutamayanlar olduğunu da gördüm. çoluk çocuk sahibi olmuş ama alkolü aldımı yıllarrr önce birlikte olduğu kadını sayıklayanlar da var. bu aşkın meşkin bitmesinden daha kötü bir son bana kalırsa. 40'ında boşanıp başkasıyla evlenip, eski karısına hiç yapmadığı romantiklikleri yeni karısına yapan adamlarda var. şimdi düşündüm de bu işler birazda kadında bitiyor sanki. biz türk erkeklerini parmağında oynatmayı bilen kadınlar işi götürüyor diye düşünüyorum.
 4. 7
  bu önermeye göre 6 yılım kalmış olup bir çırpıda geçmesini diliyorum.
 5. 6
  genellikle 30 yaşına gelmemiş insanların düşüncesidir.
 6. 5
  bir zaman sonra, evet bitiyor. gelirse gelir, gelmezse yapacak bir sey yok mottosuyla devam ediyorsunuz. bazi ihtiyaclarinizi da fuck buddy ile giderebiliyorsunuz.
 7. 4
  "benim yalnız yaşa yalnız öl mantığıma anlam katabilecek olay
 8. 3
  Aslında her yaşta aşık olmak teoride mümkün gözükse de pratikte durum biraz daha farklı oluyor.

  İlerleyen yaşlarda insanların kafasına takması gereken bambaşka konular olduğu için aşk meşk işlerinden ziyade mantıklı bir seçim yapma durumu ortaya çıkıyor.

  Bu 'Ben aşık oldum ama mantığıma ters' demek değil aslında. Aşık olmadan önce mantık devreye giriyor desek daha doğru olur.

  Yine de çıkmadık candan umut kesilmez*
  • Daha 2 ayın var, bol şans..
  • As bacım.
  • Takdir ettim..
 9. 2
  bende hep bitik oldugundan 30'u beklemeye gerek yok .hehegje.
 10. 1
  Olmayandır. Esas aşk o saatten sonra başlar. Çünkü artık çocuk oynu dönemi biter ve gerçek sevgi paylaşım başlar.
 11. 0
  (bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
 12. -1
  üzücü olabilir bu durum fakat birçok kişiden duyduğum laftır.belkide (2) ikinci bahar için yenilenmeye giriyordur hormonlar.kim bilir ?