japon balığı

 1. 1
  bir balık türü.

  hafızalarının 3 saniye olduğu rivayet edilir ki bu da yanlıştır. öğretilenleri 1 ay boyunca hafızalarında tuttukları gözlemlenmiştir.
 2. 2
  i.imgur.com/...
 3. 3
  bugün bir tanesinin poposundan, yaklaşık 5 cm. uzunluğunda kırmızı iplik gibi bir şey sarkıyordu. önce parazit sandım, ama dışkıymış. balık besleyenler bilirler; böyle bir durumla karşılaşırsanız paniğe kapılmayın. akvaryum ya da fanusa, çok küçük parçalar halinde marul ya da yine küçük parçalar halinde haşlanmış ıspanak atın. balıklarınızı aşırı besliyor olabilirsiniz. doyma duyguları gelişmediğinden, ne verilirse yeme eğiliminde oluyorlar. bu da, sıkıntılı dışkılamaya yol açıyor. bir gün aç bırakın deyyusları. sorun kalmayacaktır.

  ölürlerse de beni suçlamayın lan.
 4. 4
  Hayatımda beslediğim tek hayvan. O da 3 ay dayandı zaten beyninde ur çıktı hakkın rahmetine kavuştu.
 5. 5
  Eğer akvaryumda beslenmiyor da fanus gibi yerde yaşıyorsa yeterli oksijene sahip olamıyorlarmış.bu sebeblede kendi başlarına alkol üretiyorlarmış.
 6. 6
  küçükken bende bunlardan çok vardı hep öldülerdi

  keşke yine olsalar ama evde azgın bir kediyle zor dostum
 7. 7
  Evimde beslediğim balık türüdür bakımı kolay ve basittir saatlerce seyredilebilir.
 8. 8
  Japon denizlerinde ve akarsularında yaşayan küt burunlu bir balık türüdür, evet.
 9. 9
  yarım saat kadar önce kendilerine çok benzeyen iki koi balığının bulunduğu bir akvaryumu temizledim.

  bu kadar huzurlu ve görsel olarak zengin balıkların bakımını yapmak katlanılabilir, ama japon baahahahjdfkghjgfjkjhgfjdknbghfjdkg
 10. 10
  japonları birbirinden ayırt edemediğim gibi bu balıkları da birbirlerinden ayırt edemiyorum. uzun zaman önce edinmeyi bıraktım bakamıyorum galiba çabuk ölüyorlar benden daha iyi bakanlara layıklardır diye düşünüyorum :(
tümünü gör
dizi izle