ali erbaş

 1. 1
  diyanet işleri başkanı.
 2. 2
  cemaatle namaz kılmanın ve cuma namazının yasaklandığı şu dönemde sarayda reis için cuma namazı kıldırmıştır. ortaya şöyle bir görüntü çıkmış.
 3. 3
  Cuma hutbesinde eşcinselliğin bir hastalık olduğunu, başka hastalıklara davetiye çıkardığını, zinanın ve eşcinselliğin hem madden hem manen hastalık yaydığını toplumu çürüttüğünü söylemiş.
  Ama hitap ettiği kitlenin (kendisi de dahil) en büyük sorununun kafayı yatağa, sekse, kadına, uçkura taktığını da unutmuş. La bi kere de kul hakkından bahset, haksızlıktan hırsızlıktan bahset. İşiniz gücünüz kim kimi siker, kim kime sokamaz, kim ne giyer, kimin etek boyu ne kadar olmalıdır. İlk insan modeline geri dönüş yaşıyoruz resmen.
 4. 4
  Bu zerzevata göre hiv virüsünün sebebi nikahsız cinsel ilişki, yani zina. Hivin ilacı evlilik demek ki. Tşk tıp dünyasına bu büyük hediyen için. 2020 ışık saçan zeka ödülü sahibini bulur yakında.
 5. 5
  Bugün Twitter’da trend topic olmuş diyanet işler başkanı. İşin bir diğer yönü de yaklaşık 120 bin tweetin atıldığı tag’de yazım yanlışı yapılmış olmasıdır. #alierbaşyanlızdeğildir.