hurin thalion

 1. 1
  yeni gelmiş 6. nesil yazarımız. daim olsun.
 2. 2
  Hoş gelmiş yazar. İngrid'e referans olan yazar bize neler olur. Yerimizi alalım.
 3. 3
  6. nesil yepyeni bir yazar. hoş gelmiş.*
 4. 4
  Sadık hurin. Bir orta dünya neferi sözlüğümüz için kazançtır. Hoş gelmiş.

  (bkz: aure entuluva)
 5. 5
  Sözlüğün kayserilisidir. Çamaşır makinesiyle hüsumeti vardır. Kendisini tanımıyorum. Sadece birkaç dakika medyum gibi hissetmek istedim. Bu fırsatı verdiği için teşekkürler. Gerçi sormamıştım ama.. hoşgeldi!
 6. 6
  hoş gelmiş orta dünya sevdalısı yazar. kendisini lisedeyken okumuştum. deli gibiydik ya hu, bütün gün orta dünya hakkında konuşuyorduk. insan zamanla unutuyor her şeyi maalesef.

  (bkz: the children of hurin)
 7. 7
  açılın kankacılık yapmaya geldim.

  merhaba hurin. sana hurin demek tuhaf geldi çünkü bende özel bir kullanıcı adın var zaten... ama burada söyleyemem çünkü özzzeeel.

  bugün çarşamba değil, ama ben şimdi yazmak istiyorum. yıllaaaar önce, birbirimize göndereceğimiz mesajları mektup adı altında çarşamba günleri yazardık. o zamanlar serin sohbet yok tabi. *

  iyi olduğunu biliyorum ama yine de zorlandığın oluyordur. ama sen başardıkça ben mutlu oluyorum, beraber çalışmıştık ya, sana şu an bilmem kaç km geriden el sallıyor olsam da... kjffkg

  aynı mekanda çalıştık yani, sen gittikten sonra almadılar beni oraya.

  senden güç alıyorum ben, birkaç yıl öncesinde beraber çalışıyorduk ya o zamanları düşünüyorum, özgür olmalıyım diyorum, ben de başarmalıyım diyorum. zorlanıyorum ama bunlar aklıma gelince hala gücüm var diyorum. yıprandım ama bunları dile getirmeyeceğim çünkü bilinçaltı olumsuz etkileniyor piç bilinçaltı.

  kendime motivasyon gibi oluyor sanki bu yazı fakat sana yazıyorum evet. belki iyi gelir dedim sana da. spor konusunda da yapabilirsin, çok ciks bir delikanlı olursun bak dinle şeyi. (burada senin bana söylediğin hitabı yazdım)

  planların var, hissediyorum. havalara girme ama sen istersen her şeyi başarırsın, sana inanıyorum. yeni bir tükkan açma hedefinin olduğunu duydum. sözlüğe de tükkandaki yoğunluktan dolayı giremiyormuşsun sanırım? tamamen uydurdum bu kısmı.

  kapanış: seni çok seviyorum en yakın arkadaşım, bu entryi görünce beni arama çünkü meşgulum. bu arada sen de tükkandasındır belki azcı gülümsersin.

  tükkanda mısın?!

  tüğkhanda!
 8. 8
  Burayı neden bu kadar sevdiğini anlayamadığım yazar. Hep diyorum yapma, sevgi kotanı buraya harcama diye ama yok, dinlemiyor.
 9. 9
  sıradan bir yazar daha, ne zaman silinir acaba sıkıldım kendisinden. sni sivmiyirim.
 10. 10
  buralara gelirsen sana iki çift lafım var allah seni kahretmesin ne istedin entrylerimden ben de kim entrylerimi şikayet edip sildiyor diyordum. ss alıp modlara şikayet edeceğim seni görevi kötü kullanmaktan ötürü yargılanacaksın.
 11. 11
  Benim minik tırtılım dkky'ı üzmüş. İnlerine gireceğiz. Korkma, titre.
 12. 12
  Araştıran sorgulayan bir yazar. Nasıl döktü ama foyamı... nasıl rezil etti beni. Yia sen nasıl bir kralsinnn.

  En sevdiğim yazar. Var olsun.
 13. 13
  İyi ki doğmuş bir yazardır. Güzel seneleri olsun.
 14. 14
  nice yıllara.*
 15. 15
  Thalion karmi de benim nick ti. Nice yıllara
 16. 16
  doğum günü 17 ekim olmayan kandırıkçı bir kutup müdavimi. senede en az 3 kere giriş yapar. kesin bilgi.
 17. 17
  günün doğum günü yazarı. nice güzel, mutlu yıllar ve her şey gönlünce olsun.*
tümünü gör
dizi izle