kayıt

asus

 1. 1
  tayvan merkezli bilgisayar ve donanım üreticisi firma. ürünleri anakart, ekran kartı, notebook, netbook, lcd panel vb. sağlamlığı ile bilenen bir marka olmayı başarmıştır. ürünlerinde yüksek kaliteli bileşenler kullanır.
 2. 2
  çoğu bilgisayarında icecool özelliği olan marka.
  (bkz: icecool)
 3. 3
  Taşınabilir pavyon. şöyle ki bazi modellerinin her yerinden ışıklar saçmaktadır. Tuşların altı, şarj göstergeleri... sanırsın cebeci oturak alemleri.
 4. 4
  kaliteli ürünler üreten marka.

  bilgisayar alacaklar bu markaya bakmadan karar vermesin.
 5. 5
  destek ekibi sağlam olan markadır. bir sorun olduğu zaman problem çıkarmadan hallediyorlar.

  son 4 bilgisayarım da asus. memnunum.

  lakin fanları sorun çıkarabiliyor. sürekli temizlemek gerek.
 6. 6
  pek tatlı bir marka. fiyatlarına oranla kaliteli ürün alıyorsunuz. tabi bir apple değil. bu arada cep telefonu çıkarmış. sadece teknosa'larda satılıyormuş.

  www.teknosa.com/...
 7. 7
  bir yıldan uzun süredir kullandığım bilgisayarın markası. henüz format bile atmadım. tıkır tıkır çalışıyor. maşallah diyelim. geçen yaz burada bilgisayar için tavsiye isterken bana asus'u öneren tüm yazarlara buradan teşekkürlerimi sunayım bu vesile ile.

  ayrıca çıkardığı telefon da fiyatına göre oldukça iyi görünüyor. orta halli bir telefon arayanlar araştırabilirler.
 8. 8
  (bkz: canavar canavar )
  (bkz: makina diye ben buna derim )
 9. 9
  Diz ustu bilgisayar denilince aklıma gelen tek firma. Gerek kasa kalitesiyle gerekse ürünün kendi kalitesiyle kendine söz ettiriyor. Masa ustu bilgisayar alanında da zarif ürünler ortaya koyuyorlar. Bir Apple değil tabii.
 10. 10
  eskiye oranla mala bağladığını düşündüğüm marka. anakartları çok problemli. 2011 çıkışlı dizüstü bilgisayarları genelde sorunlu gözlemlediğim kadarıyla. ha şöyle bir güzelliği var ama asus rog.
 11. 11
  Memopad'leri muhteşem ötesi olan marka.
 12. 12
  ihtiyaç sebebiyle üç laptop değiştirdim, üçünün de asus oluşu kalitesinden gelir. teknik servisi de bir o kadar kalitedir,hızlıdır.
 13. 13
  Kalitedir. Net.
  Kim sorsa zorla tavsiye etmenin ötesine geçiyorum. *
  Kendim seçtiğim 3 makinam da asus'tu. *
  K harfine istemli çalışmadım.
 14. 14
  1989 yılında kurulmuş Tayvan merkezli bir bilgisayar ve donanım üreticisidir. Dizüstü Bilgisayar, Anakart, Cep Telefonu, LCD Panel, Ekran Kartı gibi geniş bir üretim ağına sahip olan şirket özellikle son dönemde ürettiği dizüstü bilgisayarlarla adından söz ettirir hale gelmiştir. Kaliteyi, teknolojiyi ve sağlamlığı ön plana çıkarmayı amaçlayan şirket bunu sloganına da yansıtmış ve bu doğrultuda satış yapmaya devam etmektedir. Dünyanın en kaliteli anakart üreticilerinden biridir. ASUS anakartın yanı sıra, Ekran Kartı, LCD Panel, cep telefonu, kasa, UMPC, soğutucu, dizüstü bilgisayar alanlarında da ürünler sunmaktadır. Anakart üretiminin yanı sıra Dizüstü Bilgisayar üretimi alanında da oldukça başarılı bir markadır. Bunu son dönemde ürettiği Asus N serisi ile en iyi şekilde göstermiştir.

  İşini iyi yapan bir markadır, nitekim.
 15. 15
  yeni reklamını batesmotel'e yaptıran firma. apple'a fena giydirmiş.

  www.youtube.com/...
 16. 16
  güzel marka. kaliteli mallar çıkartıyor. son aldığım laptopun markası aynı zamanda. deneyimlerimi zamanla paylaşırım.
 17. 17
  şu anda kullandığım bilgisayarın ve ondan önceki bilgisayarımın markası.

  bir önceki bilgisayarımdan gayet memnun kaldım. onu eskitip tekrar bir asus aldım.

  bilgisayar güzel, kolay kolay sorun çıkarmıyor.

 18. 18
  ram canavari
 19. 19
  urun.n11.com/...
  bu ürününü kullanmaktayım. hard disk hariç diğer özellikleri gayet güzel. bu model kullanan birçok kişi benim gibi harddiskten şikayetçi. mayış günü o diskide değişecem.
  • bad sector hatası veriyor. açılışta sürekli disk gözden geçirme istiyor. kendini toplaması bilgisayarın 1 - 1.5 dakika sürüyor.
  • inşallah :) aslında içten içe sevinıom :D sshd alıcam bi tane
  • aynen öyle :D
 20. 20
  3 yılı aşkın süredir k56c serisinden bir bilgisayarını kullandığım marka. nazar değmesin, hiçbir sorun yaşamadım şu ana kadar. pek bilgisayar oyunlarıyla arası olan bir insan değilim. internet ve film/dizi için kullanıyorum. bu ihtiyaçlarımı da rahatlıkla karşılıyor. ara ara yükleyip hevesimi alıp sildiğim oyunlar da oldu tabi. onlarda da sorun çıkarmadı. şu ana kadar format atmamı gerektiren bir durum bile olmadı. nazar değmesin.
 21. 21
  telefonunu nisandan beri kullanmaktayım. selfie modeli. şu ana kadar hiç bir sıkıntısı olmadı. kendisi ile ciddi düşünüyorum.
  (bkz: sevgili hediyesi)
 22. 22
  Allah belanı versin .
 23. 23
  kalitedir. şaşmam kendisinden.
 24. 24
  Kaliteli bir markadır, öyle her şeyde kusur aramayın. Kul yapımıdır, bozulur bir süre sonra yapacak bir şey yok.
 25. 25
  DONANIM KONUSUNDA LİDERDİR, ANCAK İŞ YAZILIMA GELİNCE BİRAZ CORTLAR.
  AMA GÜVENLE ALABİLECEĞİNİZ, GARANTİSİ-SERVİSİ OLAN BİR ŞİRKET.