garry rodrigues

 1. 1
  adı galatasaray ile anılan futbolcu.juan pablo pino etkisi yaratabilir.
 2. 2
  1990 doğumlu, 27 yaşına girecek. paok gibi alt seviye bir takımda 400.000 euro'ya oynuyor. galatasaray'dan başka talibi yok. bu verilere göre en kötü yönetim bile bu transferi 3 milyon euro, yıllık max 1 milyon euro'ya kapatır. fazlası soygundur.

  3,5 milyon euro'ya yıllık 1,5 milyon euro'ya transfer ediliyor. yıllık 1,5 evet. kim kim bölüştüler komisyonu acaba. bunlar kulübün yakasında düşmedikçe ürün alan, maça giden de bunlara hizmet eder. galatasaray'da tarihi bir soygun var. riva ve florya'yı soydunuz daha ne istiyorsunuz.

  rodrigues hızlı fakat tekniği çok da iddialı olmayan bir isim. açık alanda iş yapar fakat rakibi açma problemi yaşayan galatasaray'da ilaç olmaz. bas dost'u gol kralı yapan narsingh galatasaray'ın aradığı dominant kanat oyuncusu aslında. eren'e yarayacak kanat o tipte bir oyuncu. yine de bu beklerle eren tipi bir forvetle oyun oynanamaz.
  • sanki 750.000 verilse gelmeyecek...

   narsingh son 2 senede çok geriledi ama iş yapar...
  • ben o mantığı 2 milyon euro alan tolga ciğerci'de bıraktım hocam. kaan ayhan'ı alsalar ikinci ligden önüne 2 atarlar eminim. keko yasin'e hak veriyorum takımda asgari ücret iki milyon! şaka gibi. gerilemeyen oyuncuyu getiremez ki bu yönetim o
  • yunan ligi bizden daha reputasyonlu değil ki bu kadar fazla verilsin, almanya'dan gelen adama verilmesi yine bir nebze...
 3. 3
  takımında en düşük paraya oynayan sabri bile 1 milyon dolar alan takımın taraftarının nedense şartlarını ağır bulduğu oyuncu.

  adam savaş üssüne geliyor tek aday sen olsan da o parayı vereceksin. bu sıralarda kimse ucuz transfer beklemesin. bu tüm takımlar için geçerli. sadece afrika'dan gelenler belki ucuza oynar.

  oyuncuyu tanımam ama galatasaray yönetimi tarafından bitirilmesi bile başarı olan bir transfer. şu sıralar transfer çok zor.
 4. 4
  maksimum edin visca vari çıkacakmıl giri görünen futbolcudur. hızlı olması avantaj. eğer birde dengeli bir adamsa ligin baltalarından kendini sakınıp etkili olabilir. ama elinde zaten bruma varken neden ihtiyaç duyulur. genç değil, çok gol atan bir açık oyuncusu da değil. hele hele 1.5 milyon euro gerçek ise hamit'e veya jem'e verilen paradan kurtulmuşken yeni bir külfet sahibi olmuş oluruz. özbek biraderlerden çok da fazla bir şey beklememek gerekir.
 5. 5
  hollandalı barış özbek. tam gs kalitesinde bir topçu.
 6. 6
  3.5 milyon euro ve gelecek bonservisin %20si karşılığında transferi gerçekleşmiştir. kendisi de yıllık 1 milyon 350 bin euro + puan başı 4.000 euro prim karşılığı oynayacak.
 7. 7
  galatasaray'ın yeni transferi. fişek gibi maşallah. sağda bruma solda rodrigues bu sene çok iş görecek gibi.
 8. 8
  Bruma'nın beyni olan hali yada buna benzer bir şey. Hayırlı olur umarım.
 9. 9
  heeeey maşşallah
  dediğim oyuncumuz
 10. 10
  ilk maçında oldukça etkili olmuş oyuncudur. ama kendisine verilen bonservis ve yıllık ücret hala bana fazla geliyor. umarm gelecek maçlardaki performansı ile bana bu düşüncelerimi ve laflarımı bol bol yedirir.
 11. 11
  pbs.twimg.com/...
 12. 12
  Suratiyle çok tehlikeli pozisyonlar yarattı bugün. Fatih Terim etkisini de kendisinde fazlasıyla gördük.
 13. 13
  galatasaray' da kesilmemesi gereken oyuncu.
 14. 14
  Bugün çok lakayıttı. Kulağının çekilmesi gerek.
 15. 15
  gözlemlerime göre net bir şekilde doping yapmaktadır. buradan tff yetkililerini göreve davet ediyorum, araştırılsın.
 16. 16
  Göz sağlığı yerinde olan her birey kendisinin doping yaptığını fark edebilir. Araştırılsın.
 17. 17
  Dirar, Babel, Arda gibi hasat kanat oyuncularına sahip takımların taraftarlarının Garry Rodrigues gibi takımı sırtlayabilen gayet formda bir oyuncuya suç atması doğaldır. Kurdurun... Hepinizi üst üste koyup şampiyon olacağız
 18. 18
  Boynuma dola
 19. 19
  Guzel bir gol atti. Sezon sonu 16.5 milyon paunda fulham'a transfer olacağını düşünüyorum.
  • 0.5 lik küsüratı merak ettim ben de.
  • Fulham bu tip topçuları sever zapel.

   hesaplamalarim sonucu 16.5 başkan.
 20. 20
  r1+kare reis.

  pbs.twimg.com/...
 21. 21
  Lokomotiv maçından beri acayip bir düşüş yaşıyor ve oyununda acayip derecede bir bencilleşme var.Geçen sene verkaç yapar, son çizgiye inerdi.Bu sezon her müsait pozisyonda sağa çekip vurmayı deniyor.
  Bir süre kızağa çekilmesinde fayda vardı ama son sakatlıklar ile iyice daralan rotasyon o ihtimali de ortadan kaldırdı.
 22. 22
  Fenerbahçe tarafından iki yıllık bir sözleşmeyle kiralandığı iddia ediliyor.
  www.hurriyet.com.tr/...
  Fener kadrosunda fark yaratır fakat önünde iyi bir santrafor olmalı.
 23. 23
  Fenerbahçe için Türkiye'ye geldiği söyleniyor.
 24. 24
  Geldiği söylenmiyor. Geldi. Comolli ile şu sıralar kulüp binasına gidiyor.
tümünü gör
dizi izle