puanım yetiyordu ama eve uzak diye yazmadım

 1. 1
  klasik bir üniversite tercihi yalanı. hepimiz severek kullanıyoruz.
  • yok lan. valla boğaziçi oluyodu yazmadım :)
 2. 2
  cahil cesaretiyle uzağı yazıp kazanarak hiç ettiğim klasikleşmiş tanıdık geçiştirme sözü. yazsa mıydım diyerek uzun süre içini kemirebilecek hissi içeriye buyur ediş bir nevi, tabi keşkeler zor, tercih dönemi daha da zor.
 3. 3
  oxford oluyordu da babam kır dizini otur dedi 4 yıldır oturuyoruz.
 4. 4
  bunun puanım yetiyordu ama işte versiyonunu yaşadığımdır.

  puanımla paşa paşa okuyabileceğim cicişko yerler vardı. naptım angaraya geldim. aslında ankaraya demeyelim de gölbaşı diyelim biz ona işte. gölbaşına geldim.

  pişman mıyım. nö.

  teşekkürler iyi geceler
 5. 5
  bende tam tersi oldu.

  puanım samsun'a yetiyordu, sırf uzak olsun diye erzurum yazdım.

  sonra allah belamı verdi tabi, koşa koşa geri döndüm samsun'a. yatay geçiş vs, bir dolu uğraş sonucu yine samsun'da okuyorum sonuç olarak.
 6. 6
  benim için de doğru olan durum. herkeste goygoy değil bu. bazı insanlar mecbur kalmak zorunda oluyor. yoksa boğaziçi hukuk'u reddecek bir insan değildim lakin adapazarına uzaktı...
 7. 7
  ciddi ciddi yaptığım şey. sağlık sektörü sonuçta üniler arasında ne fark olur ki mühendislik değil bu teknik meknik yok zaten burda ortamım falan da var evde kalmak da rahat olur diye izmiri falan yazmadım. çoğu yer tutuyordu. bu sene hafif pişmanlığım oluşuyor gibi o da canım çok sıkılıyor diye. onu da sık sık şehir dışına çıkarak atlatmaya çalışıyorum.
  • twitter'daki kankalarına iletiyorum bunu şu an.
 8. 8
  benim icin gecerli degildi, babam tercih listesi bos kalmasIn diye tutan uzak yakIn ne varsa yazdIrdIydI sag olsun. onlar cIkarsa nasIl gidicem diye hayIflandIm ama cok sukur yakIn yere girdim *
tümünü gör
dizi izle