8 haziran 2016 uludağ sözlük rezaleti

 1. 1
  uludağ sözlük adlı interaktif sosyal medya ortamının anoncular tarafından canlı yayında infaz edilme olayıdır.

  sözlükte lookin ismi ile müsemma kadın kökenli bir yazarın mesaj fasilitesini kullanarak diğer bazı yazarlara müstehcen fotuğraflarını atması, bu fotuğraflara alpersef müstear isimli başka bir yazarın dallı daşşaklı fotuğraflarla mukabele etmesi ve en sonunda patlak veren ifşa üzerine alpersef'in bazı anoncu hackerlardan yardım alarak sözlüğe carta çektirmesi ile gelişmiştir.

  tabii bunlar öyle pat diye olmadı rkdşlr. sözlüğün sahibi, bazı önemli yazarlar filan hekırlar bunları yapmadan önce kendileriyle afedersiniz top gibi oynadılar.
 2. görsel
 3. 2
  şöyle ki:
  admin zall'ın hesabı çalınmış ve kadın yazar lookin'in çıplak fotoğrafları yayınlanmış.

  açıkçası pek tuhafıma gitmedi. melih gökçek'in twitter hesabının hacklendiği bu ülkede ileri gelen sözlüklerden birinin hacklenmesi gayet normal.

  abla ve abiye geçmiş olsun diyelim.
 4. görsel
  nilaylaylay
  #869983 | 08/06/2016 12:47
 5. 3
  sadece lookin ile sınırlı kalmamalılardı. hepsini ifşa etmeleri lazımdı, araştırmalarıma devam ediyorum daha çok hatunun ifşası olmuş.
 6. görsel
  kral4fero
  #870002 | 08/06/2016 12:48
 7. 4
  kutup sözlük için de çıkarılması oldukça elzem sonuçlar doğuran rezalettir.

  burası ünüyerstedeki sınıfınız değil rkdşlr. terliğe dönmüş amların, kayışa dönmüş siklerin resimlerini öyle arpa eker gibi sağa sola atmayacaksınız. medeni insanlar gibi zirvede buluşup tanışırsınız, hoşlanırsanız gerisi zaten kendiliğinden gelir (ki böyle güzel şeyler çok oldu burada). yoksa adamın götünü böyle yakarlar.
 8. görsel
tümünü gör