islamotelleri.com

 1. 1
  www.islamotelleri.com/... adresi üzerinden hizmet veren, tüm Islami oteller hakkinda detayli bilgi bularak bu otellere rezervasyon gerçekleştirebileceğiniz faydali bir site. Oteller ile anlaşmalar yaparak daha düşük ücretlerle rezervasyon gerçekleştirmenizi sağlayan site, daha düşük bütçelerle yüksek konfor olanaği bulabileceğiniz otellerde kalmanizi sağladiği için tercih edebileceğiniz bir sitedir. Hem online olarak hem de çağri merkezleri ile otellere rezervasyon gerçekleştirerek tatil planlarinizi rahatlikla gerçekleştirebileceğiniz kullanişli bir site.
 2. görsel
  saidmichaelkate
  #864525 | 05/06/2016 12:33
 3. 2
  metreslerim ile birlikte yapacağım tatil için otel ayarladığım site.

  hanımı ve çocukları memlekete yolladım hehehe
 4. görsel
  teodosic
  #864560 | 05/06/2016 13:23
 5. 3
  Önümüz yaz ve dolayısıyla birçok ailenin de yaz tatili için şimdiden rezervasyon işlemlerine başladıklarını görebiliyoruz. Özellikle de bu konuda tesettürlü ailelerin biraz daha seçici ve endişe içerisinde oldukları ortadadır. Çünkü her otelde bu şekilde bir hizmet uygulaması yer almıyor. Bunun yanı sıra bu hizmeti veren otellerinde bazıları kalite anlamında oldukça uzak olabiliyorlar. İslami oteller denildiğinde ise iyi bir araştırma yapmak gerekir. Çünkü sizin de İslami kurallar çerçevesinde otelin konumunu ve denizi de çok iyi biliyor olmanız gerekir. Bu araştırmayı otele giderek yapamayacağınız için önceden ya gitmiş ya da referanslardan yola çıkarak hareket etmeniz gerekir. Yani kilometrelerce yok gittikten sonra sizin istediğiniz konfor ya da ulaşım şekliyle karşılaşmamış olabilme ihtimalinizde vardır.
  Ancak iyi aile oteli yok demekte değildir. Örneğin Yalım Otel tesettürlü ailelere 5 yıldızlı hizmet vermekte olan bir tatil cennetidir. Eşinizle ve de çocuklarınızla otel içerisinde öyle güzel zaman geçirme olanağı yakalayabileceksiniz ki üstelik tüm bunları da yaparken İslami kurallardan zerre kadar ödün vermemiş olabileceksiniz.
  www.yalimhotel.com...
 6. görsel
  mesut78
  #1113214 | 06/04/2017 13:21
tümünü gör