kayıt

spoiler

 1. 29
  Heyecanla geçtiğim peaky blinders 4.sezonuna başlamadan maruz kaldığım acı şey. Benim lanetim de bu işte, bölüm izlemeden yorum okumak..
 2. 28
  #8380 şuradaki gibiyse tadından yenmez.

  hiç canımı sıkmayan şeydir.
 3. 27
  Benim keyfimi hiç kaçırmayan şey. Biri filmin sonunu söylese daha iyi yani, sonunda ne olacak diye gerilmeyi sevmiyorum.

  Bir kez arkadaşıma dizi sonunu söylemiştim diye benle küsmüştü. O günden beri o bitirdikten sonra izlerim dizi ve filmleri.
 4. 26
  Havada uçakların yavaslamak amacıyla açtığı komponent. Spoiler açılışı ile kanatlardaki sürükleme kuvveti artacağından uçakta alçalma meydana gelecektir. O sayede hem hızlari düşecek hemde alcalarak inis yapabileceklerdir.( baska kullanım alanları da mevcuttur. )
 5. 25
  (bkz: Sürprizbozan)
 6. 24
  verilmesinde, alınmasında hiçbir sakınca bulunmayan bilgi.

  büyütmeyin amk, amerika'da yaşıyor olsaydınız hepsini reklamlardan görmüş olacaktınız zaten.
 7. 23
  gereksiz büyütülendir. ne olmuş yazdıysak aq. umarım gelecek yıllarda bunun yüzünden katil olmazsınız amına koyduğumun saykoları...
 8. 22
  milletin kaçmak, kaçınmak, duymamak için maymun olduğu şey. kasmayın lan bu kadar. ejderyaların birinin akgezene dönüşeceğini öğrenmeniz alacağınız keyfi etkiliyorsa, keyfinize sokayım amk izlemeyin siz dizi mizi.*
 9. 21
  hiçbir şekilde etkilenmediğim önbilgi. Dizi, film izlemeden önce sitedeki bütün spoiler butonlarına tıklamadan izlemiyorum zaten. Beni spoiler vermekle tehdit edenler elleri boş dönüyor hep. *

  Film izlemeden önce filmi izleyen birinden filmin sonunda ne gerçekleştiğini sorarım her zaman. Gerçi Mr. Nobody'nin sonunu izlemeden önce bilmek biraz olsun zoruma gitti ama seviyorum yine de spoiler yemeyi. Breaking Bad'in 3. sezonunda 3-4-5. sezonlardan hayvan gibi spoiler yememe rağmen diziyi izlerken heycanımdan hiçbir şey kaybetmedim. Hatta nerde kaldı lan bu sahne, diye söylerdim.

  gösük, 20 yaşında üniversite öğrencisi. Arkadaşları ona spoiler-man diyor.
 10. 20
  eskiden günde minimum 3-4 film ya da 5-6 farklı dizi bölümü izlediğimden şimdilerde ise izleme hevesim pek olmadığı için takip etmediğimden ne kadar verilse de üstümde etki yapmayan hede...**

  yalnız her türlüsünü hunharca verdiğim doğrudur... aslında hiç yapmak istemiyorum ama çok zevkli amk.*
 11. 19
  yapması hoş yapılması hoş olmayandır. aslkdjaskdlads.

  az evvel atthenirvanawithnirvana'ya tarihi spoylırı dayadım.
 12. 18
  image5.sahibinden.com/...
 13. 17
  voldemort ölüyor.

  işte spoiler bu.
 14. 16
  sosyal medyadaki anlamı dışında ''hava freni,çapulcu'' ve ''yağmacı'' anlamlarına da gelen ingilizce kelime.
 15. 15
  (bkz: spoilera koxp kurduk gem düşüyormuş)
 16. 14
  doctor who severler için river song'u çağrıştıran hatta neredeyse river song'la eş anlama gelecek motto.
  www.youtube.com/...
 17. 13
  sözlükte aynı adlı butona tıklandığı zaman alıntıyı gösteren ingilizce kelime.

  mantığını anlayamamakla beraber iki spoiler arasında alıntı gösterilebilir.
 18. 12
  sıçtın içine

  spoil-berbat olmak(çürümek anlamında kullanılır genelde)
  spoiler-bok edici.

  yine ingiliccem üstümde
 19. 11
  i.imgur.com/...
 20. 10
  az önce yunowimnogood'un entrysinde gördüğüm ve ilk başta "yazmayı unuttu herhalde" diyip sonra tesadüfen tıklayıp açtığım buton. dizi sitelerindeki gibi yapılmış çok güzel olmuş. spoiler verene favımı veriyorum bundan sonra.
 21. 9
  sıkıntılı bir buton. forum tarzı üzerine tıklanınca açılan tarzda ve bunu sözlüklerde ilk kez burada gördüm. çok sonraları üzerine basma olayını keşfedince ne salak adamım dediğim oldu kendime.
 22. 8
  sözlüğümüzdeki muazzam butonlardan biridir. spoiler dahilinde yazılmış olanlar çotang diye gözümüze girmesin diye seçme hakkı tanınmış bize. spoiler'a tıklayınca okuyabiliyoruz ancak yazılanları.
 23. 7
  -x diziye başladım güzel gidiyo.
  +abi hakkaten şöyle bişeyi var muazzam
  -ulan daha gelmedim oraya ne söylüyosun
  +abi söyledim artık gel anlatayım

  gibi muhabbetimsilerinin gelişmesine sebep olan şey.
 24. 6
  otomobillerin sadece arkasına değil yanlarına ve önüne de takılabilen, ayrıca uçaklarda da kanat üzerinde açılan kontrol yüzeyi.
 25. 5
  sheldon cooper'a göre bir devam filminden bahsederken "ilki kadar güzel değil." demek bile spoiler. ön yargı oluşturduğundan mütevellit.