tv

ilişki

 1. 1
  münasebet, temas.
 2. görsel
  okurgezer
  #130445 | 28/08/2013 01:37
 3. 2
  Günümüzde temeli bedensel hazlar üzerne dayandırılan birliktelik durumu.
  Bu olguyu hiç anlayamadım ben. Bak kardeşim.
  Bir kadın bedeninde aradığın o muazzam bel kavisi, narin kollar, ince boyun daha da kabası erkek bireyi tatmin eden vücut hatları bu dünyadaki zilyonlarca kadında bulunmakta.
  Ama o kadındaki kalp, yürek sadece ona ait. Yani o dolgun kalçaya her hayat kadınında rastlayabilirsin ama iliklerine kadar seni seven kadını bulamazsın.
  Kadınlar için de keza öyle. O adonis kası, sixpage dediğiniz sik sok ayrıntılar her erkekte rahatça bulunabilecek özellikler. Ama gece yatmadan önce senin gülüşünü düşünerek hayaller kuran, senin elini tutunca kalp ritmi düzensizleşen tek bir adam var.
  O zaman söyleyin bana neden insanlar ilişkide cinselliğe bu kadar ihtiyaç duyuyor? Lan neden karşısında kendisi için gözyaşı döken, bakınca içi giden adama değil de her kıçı kırık herifte bulunan standart ölçüdeki penise tav oluyor bu kadınlar? Neden bir sarılışıyla tüm dertlerini sırtlanmak isteyen bu naif kadınlara değil de 90 beden sütyen takan kadınlara koşuyor bu herifler?
  Yok abi, ben bu insanları anlamıyorum. Analamayacağım da.

 4. görsel
  angel of the morning
  #1323331 | 18/01/2018 20:49
  • Sebebi; hipergami.

  • Hacım benim bahsettiğimin bu olduğundan emin değilim. Senin bahsettiğin içgüdüsel hislerle, eş seçiminde verimli döller elde etmek için partnerinin vücut özelliklerine dikkat etmesi. Benim burda bahsetmek istediğim üreme temeli ilişki değil. Daha çok duygusal diyelim.

  • Kardeşim peki tamam da hormonlar mı yoksa düşünceler mi ağır basıyor bu işte? Hemcinsimizle arkadaşlık kurarken bile güçlünün, sağlıklının yanında olma dürtüsü vardır. Çok yabana atma, aldatmaların çoğu hipergamiden ötürü oluyor. Erkeklerde devamlı, kadınlarda adet döneminden sonra başlıyor dürtüler.

  • Evet de abi biz insanız be. Hormonlarımız ne kadar ağır basarsa bassın bizi hayvanlardan ayıran bir amacımız var. İnsan hareket ve eğilimleri sadece ilkel hislere göre gerçekleşmemeli. Yanlış mıyım şimdi?

  • Tamam kardeşim çok güzel diyorsun ben senin taşşağını boynuma dolarım ama biz halen daha çok akıllı canlılar değiliz. Çok iyi kalplisin, öyle bakıyorsun zamanla görebilirsin böyle olmadığının. İnsan rasyonel bir yaratık olamadı hiçbir zaman, bugün bile. olsaydık birbirimizle savaşmazdık demi?

 5. 3
  (bkz: fan fini fin fon)
 6. 4
  iki tarafa da bir şeyler kazandırmıyorsa, bağlılık değil de bağımlılık yaratıyorsa o ilişki zararlı ilişkidir. günümüzdeki ilişkilerin %90'ından fazlası böyledir çünkü bu insanlar düşük farkındalık seviyesinde olduklarından, ego ve bedensel hazları tatmin etmek isterler. yalanlar ve beklentiler üzerine kuruludur... ilişkiyi sürdürebilmek için daha fazla yalan atılır daha farklı beklentiler yaratılır taa ki bir taraf "yeter!" deyinceye kadar.

  farkındalığı yüksek insan bir ilişkide kendini ispatlamaya ihtiyaç duymaz. karşı tarafı pranga ile bir yere bağlamaz. partnerini nasılsa öyle kabullenir. şair tagore'nin dediği gibi, “Sevmeliyiz ve güçlenmeli aşk içinde, ama sahiplenmemeliyiz sevdiğimizi. İnsan arzularının üzerindedir insan ruhu.”
 7. görsel
  jeremiah
  #1410868 | 26/04/2018 00:29 
 8. 5
  hem gönül ilişkisi olanı hem iş ilişkisi olanı hem de arkadaşlık ilişkisi olanı trip ya da anlamsız alınganlıklar olmadan ve gerçek olduğu zaman güzeldir.

 9. görsel
  primo victoria
  #1410872 | 26/04/2018 00:32
 10. 6
  (bkz: seks)
tümünü gör