town of salem

 1. 1
  steam veya tarayıcı üzerinden oynanabilen, role play kategorisinde karşımıza çıkan bilgisayar oyunu.

  özellikle karakter eşleşmeleri ve kuralları ile size keyifli bir oyun teması sunuyor. boş zamanlarda çerezlik gider.
 2. 2
  aşırı komplike hale getirilmiş köylü-mafya rol yapma oyunu.
 3. 3
  dün başladığım ve sanırım bağımlısı olduğum oyun. biraz daha dinamik aksa keşke ve arayüzü iyileşse.
 4. 4
  tr serverında oyun zevki sıfıra indirgenmiş olsa da çok güzel geyiklerin döndüğü oyun. ancak custom girerken lobiler dolmuyor.

  normal serverda chaos any 4ever. *.
 5. 5
  türk serverları ve türk olan oyunculardan hemen uzaklaşmanız gereken oyundur.
 6. 6
  3 gündür deliler gibi oynadığım oyun. oyunun yapısı, karakterler, özellikleri diyaloglar vs. çok eğlenceli ve heyecanlı kılmış oyunu.
 7. 7
  15 kişi sözlükten toparlanıp skype, teamspeak, discord gibi uygulamalarla oynanabilecek oyun.

  Bunu yapalım sözlük, oyun mükemmel.
  • ben varım bebişim
 8. 8
  bir oyun düşünün, size cehennemin kapılarını "zbam" diye açan.

  la olm oyunda o kadar çok yalan söylüyorum ki farkedilmemek için, en sonunda sırf bunun yüzünden cehenneme gidicem...
 9. 9
  bağımlısıyım
 10. 10
  Türk serverı oyunla alakası olmayan trollük ve küfür etmek için oyuna giren veya düşünmekten yoksun bazı insanlar barındıran oyundur. yinede oynaması zevklidir tavsiye ederim.
 11. 11
  türk serverlarında ne kadar akıllı olursanız o kadar çabuk asılırsınız. mafia veya sk'yı yakalama amacınız varsa yapmayın. bulsanız da millete laf anlatamıyorsunuz.
  • 12
   Mafyaların , katillerin ve köylülerin olduğu rol yapma oyunu. İnternet üzerinden bedavaya veya steam üzerinden parayla oynayabilirsiniz. Oyun basitçe , köylülerin hayatta kalıp mafyaları ve katili alt etmeye , mafyanınsa anlaşılacağı üzere köylüleri ve katili alt etmeye , katilin ise tüm köyü alt etmeye çalıştığı bir oyundur. Çok çeşitli roller ve kombinasyonları vardır.

   Tavsiyem o ki kalitesiz türk serverlarında oynamayın. Gerekirse gidin çat pat ingilizcenizle yabancı serverlarında oynayın. En azından Allah'ın üzerine yemin edenlere inanan gerizekalılarla karşılaşmazsınız.
  • 13
   Türkiye serverinda kanın gövdeyi götürdüğü oyundur. Yaş ortalaması yüksek olmadığı için sık sık rasyonel olmayan kararlarla hareket edildiğini görebilirsiniz ayrıca duyacağınız küfürler altınıza sıçırtabilir.
   grup olarak oynamak isteyen yazarlar ekleyebilirler- Lemi Gavato
  • 14
   tr serverında gözle görülür iyileşmenin yaşandığı oyun. ya da ben geceleri girdiğim için liseliler olmuyor, bilemiyorum. sk ile kazanmanın zevkini başka hiçbir şey veremiyor.
   • 15
    gece uyumadan cadı yakmak isteyenlerin vazgeçilmez oyunu. bal olsaymış keşke ama oyun işte ne yaparsın.
   • 16
    Her akşam oynadığım nadir oyunlardan birisi. Oyunda Şerif, lookout ya da investigator gibi roller favorim. Köylüler mafya, seri katil, kurt adam ya da cadıyı bulup asmaya çalışırken, kötülerin amacı da herkesi öldürmek. Kötü olduğunuz rollerde yalan söylemek çok zevkli hele tecrübeli ekip arkadaşlarıyla oynuyorsanız.