kayıt

kadıköy

 1. 1
  istanbul'un diğer ilçelerine göre havası farklı olan mükemmel yer.
 2. 2
  Fener dendiğinde akla gelen istanbul semti.
 3. 3
  ezginin günlüğü'ne ait şarkılardan biri.

  www.youtube.com/...
 4. 4
  istanbulun anadolu yakasının başkentidir.
 5. 5
  istanbulun anadolu yakasındaki taksimidir. bir çok insan kadıköy'de aşkın başka olduğunu söyler. evim burda diye söylemiyorum. ancak modasından, bahariyesine, boğasından, yel değirmenine kadar her bir taşıyla aşık olunabilen bir semt.
 6. 6
  gecesi bir başka olan istanbul semti.

  www.youtube.com/...
 7. 7
  izmir ilinin Bergama ilçesine bağlı bir köydür.
 8. 8
  afyonkarahisar'ın çay ilçesine bağlı köy
 9. 9
  ankara'nın nallıhan ilçesine bağlı köy.
 10. 10
  balıkesir ilinin balya ilçesine bağlı köy.
 11. 11
  Balıkesir ilinin edremit ilçesine bağlı bir belde.
 12. 12
  (bkz: overrated)

  sahil kesminde dolaşma imkanı buldum sözlük. öncelikle her tarafı kürt dolu. hayat ciddi manada pahalı burada. erikli su 75 kuruş bizim burada eğlencenin merkezi küçükpark'ta su 25 kuruş. sonracığıma her taraf kürt dolu. homelessları pişkin karılara, kızlara sarkıyor. izmir'de zabıta her yerdedir. sizi böyle fakir ve tehlikeli tiplerden her saatte korur. her tarafı kürt dolu demiş miydim? son olarak sahilde cafeler var deyince heyecan yapmıştım meğerse onlar tostçu imiş bir kez daha hayal kırıklığı.

  sonuç olarak her tarafı kürt dolu.
 13. 13
  sahil kesimi rıhtımdan ibaret değildir. bir kadıköy'lünün aklına sahil kesimi dediğinizde genel olarak caddebostan, şaşkınbakkal, suadiye muhteşem üçlüsü gelir. amk ne keko adamlarsınız gelip kanalizasyon kokulu rıhtımı gezip kadıköy'ü kötülüyorsunuz cık cık evet bu da ayıplama efektiydi. he bu arada rıhtım'da bol bol keko ve çingene olduğu doğrudur. bir de ayakkabı boyacısı elemanlara sataşmayın bir anda birken bin olabiliyorlar.
 14. 14
  hayallerimin başkentinin muhteşem ilçesi.ayrı bir havası var ayrı bir dokusu var.yeri çook farklıdır.
 15. 15
  bir gün gidilmediğinde özlenilen yerdir. çok değişik havası vardır. üsküdarın da denize kıyısı vardır ama bir kadıköy değildir.
 16. 16
  gezilip görülesi ilçelerin başında gelen istanbul ilçesi.
 17. 17
  son zamanlarda içimden hiç uğramak gelmeyen yer. en büyük sebebi her yer yiyecek - içecek mekanı olmasıdır. kilisenin orada içilmediğinden moda banklar hariç içilecek yeri kalmayan yer - halka açık - . 1-2 sene önceye kadar sanki kadıköy herkes gelse bile bakir bir yerdi. moda'nın arka sokakları olsun, sakızgülünün çevresi olsun. şu sıralar o kadar çok insan var ki insan yürüyemiyor bile çoğu yerinde. bir de sürekli entel maganda takılmaya çalışan insanların oluşu daha doğrusu böyle olmak için kadıköy'de olalım tribi bitiriyor.
 18. 18
  bir ara gidip moda'da kahve içmeyi yad etmem gerekenistanbul ilçesi
 19. 19
  hipster/swag gibimsi ama onlarla bile alakası olamayan iğrenç ergenlerin bastığı kafeler/barlar dışında hala küçücük keşfedilmemiş her daim boş bir masa bulup yemek yiyebileceğiniz, bir-iki bira içebileceğiniz, sevgilinizle/ arkadaşınızla oturup sohbet edebileceğiniz, tavla/satranç oynayabileceğiniz küçük, tatlı, sakin mekanlar vardır.

  (bkz: naboo cafe)
  (bkz: la boga)
  (bkz: nazım)
  (bkz: cafe rea)

  adını hatırlayamadığım daha bir sürü küçük, tatlı dükkanlar var moda'da. dünyanın en güzel mekan sahiplerine, kedilerine ve çaylarına sahip yerler.
 20. 20
  havasından ya da suyundan ötürü, geniş bir yelpaze içerisinde; tek tip insan çıkarmayı başararak mantığın kurallarını sarsma kudretine sahip minimal şehir.

  şöyle ki; insanları çeşit çeşittir, mekan belli ekolleri devam ettiren ya da tamamıyla nevi şahsına münhasır insanlar çıkarır. lakin kadıköy, insanları farklı kumaşlardan işleyip farklı şekillerde kesse dahi adını adamın altının çatına yapıştırır; o yüzdendir ki kadıköylü kadıköylü'yü tanımakta zorlanmaz.
 21. 21
  img.funpac.com/...
 22. 22
  marmaray sayesinde çok daha yakınlaşan ilçe avrupa yakası'na.


  tarihi ve kaliteli bir ilçe.
 23. 23
  Fenerbahçe'nin evi olan istanbul'un en güzel ilçesidir.
 24. 24
  fikirtepe'nin de ıslah edilmesiyle keko tayfadan kurtulmuş güzide istanbul ilçesi.
 25. 25
  neye göre kime göre sorularını sormaksızın istanbul'un en güzel ilçesidir.