kalp kırmadan ter kokuyorsun deme yolları

 1. 1
  daha önce başıma gelendir.

  bir misafir geldi eski komşumuz bizde kalıyor. lakin adam istanbul'dan geldiğinden beri aynı kıyafetle. onun dışındaki 4 sap kafa kafaya verdik nasıl söyleyeceğiz bunu diye. hiçbir sikim çıkmadı bizden anneme ilettik aldı havluyu oğlum dedi geldiğinden beri yıkanmadın çocukların eşyalarından koydum banyoya gir bir banyo yap rahat ol burası senin evin dedi. meğer adam bu lafı bekliyormuş. hemen girdi.

  yol çok da anne lazım bunun için.
 2. 2
  (bkz: ter bezleri diyorum keşke bu kadar çalışmasalar değil mi avni)
 3. 3
  - Kardeş seni at sidiğiyle mi vaftiz ettiler ??
 4. 4
  Benim bunlardan herhangi birini dememin bir yolu yok ya. Bu tür durumlardan ötürü gönül kırmayı hiç sevmem. Burnumun direği kırılacak olsa bile katlanırım. Böyle de şey bir insanım.
  • inlove inlove inlove
 5. 5
  -odada at mı öldü?
 6. 6
  aklıma gelenlerden birkaçı şu şekilde:

  www.exkutupsozluk.com/...

  www.exkutupsozluk.com/...

  www.exkutupsozluk.com/...
 7. 7
  burun direğini kurtarma amacıyla yapılır.

  "ya adamlar bir şey üretmiş. böyle sürüyorsun bir kaç gece, sürdükten sonra sabahında da yıkıyorsun. ama sonra ne ter ne de koku. dene sen de ya. yani varsa öyle bir sorunun tabi! ama mucize yani. kanser falan oluyormuşsun içindeki alüminyumdan ama değer bence. gel bi bakalım hatta yaa!"

  en olmadı beğendiğiniz bir deodorant markası önerisi verin. insan evladıysa anlar artık.
 8. 8
  ağzı kokan insanlara yaptığımız gibi, bir naneli şeker sen ağzına atıyorsun karşındakine sen de ister misin diyoruz ya, işte öyle yapıyoruz, ortam müsaitse, ben duş alıcam sen de almak istersen banyo şurada diyebiliriz.
 9. 9
  samimiyetin pek fazla olmadığı kişilere söylenmesi gerekenlerdir. kendini onun yerindeymiş gibi gösterip leş gibi terlemişim ben bir duş alayım deyip farkındalık uyandırılabilir.

  yoksa at gibi kokuyorsun git bir duj al aq çok işlevsel olur.
 10. 10
  Baksana bi ya ben ter kokuyor muyum?
 11. 11
  uydurma bir hikaye anlatarak mesaj iletilebilir.

  misal;
  abi geçen gün otobüsteyim. yanımda bir adam dikiliyor. kaldırmış kolunu üst demirden tutunuyor ama kolunun altından bidliğin yeşil duman. ıyyy tüm otobüs pert. kapı+cam açık ama hiçbir işe yaramıyor. abi en az 4 günde bir duş alacaksın. bu işkenceyi insanlara yaşatmayacaksın. haksız mıyım abi?? abii??

  gerçi bu tarz hikayeler bana çok anlatıldı lan?? şimdi yazarken aklıma geldi.. yoksa.. amkoduklarım
 12. 12
  Ter kokuyorsun lafına kırılacak şahısla ilişkinizi kesin bence.
tümünü gör
dizi izle